Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szöktetek már meg otthonról?...

Szöktetek már meg otthonról? Megbántátok?

Figyelt kérdés
Hány évesen és hova mentetek? Meddig?

2020. jan. 1. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de a tesóm igen. Nem ment haza, a nagymamámhoz költözött amíg önálló nem lett.
2020. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki megbánja, hacsak nem súlyosa bántalmazzák. A semmibe nem érdemes menni, ha baj van, akkor gyámügy, családsegítő, aki segíthet.
2020. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én még nem, de gondoltam már rá xD
2020. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer nagyon durván összevesztem a szüleimmel, mert utálták az akkori páromat, és pont amikor velük összevesztem úgy volt, hogy ki is raknak engem az utcára(érettségi vizsga előtt 3 héttel), pont a párommal is jött egy mélypont és nagyon magam alatt voltam. Volt egy jó barátom, akit már nagyon régen ismertem és az ország másik részén lakott, ő felajánlotta, hogy menjek hozzá, nagyon sokat gondolkoztam az ajánlaton, mert akkor pont mindenkiből és mindenből nagyon elegem volt. Életed első nagy vizsgája eleve egy hatalmas stressz alapesetben, és ha még ehhez jönnek ilyen dolgok, akkor az teljes káosz és pokol. Végül egyébként mégsem mentem, de pár héttel később elköltöztem, és csak akkor jöttem már haza amikor megnyugodtak a szüleim. Akkor nagyon, nagyon kiborultak, pedig olyan miatt vesztünk össze ami önhibámon kívül történt, mert nem arról volt szó, hogy valamiből megbuktam, vagy loptam, hazudtam, stb. Mindegy, hála Istennek vége annak a korszaknak.
2020. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak a tipikus lógàsok, meg kamusztorik mindig, az ezek miatti full stressz, ràadàsul amatör voltam kamuzàsban igy még a rendörségre is bevittek, ott meg folytathattam a kamusztorim össze vissza,miattam àllt neki vagy 10 rendör hajnalban nyomozni, csak mert jo nagy "hàlozatos" baromsàgot sikerült kitalàlnom fedösztorinak, aztàn a többi, es minden kàlvària csupàn, mert tiltottàk a baràtom, akivel komoly kapcsolatom volt ràadàsul, igaz szerelem 3 éven àt, de a szülök ugye csak annyit hisznek a tinilànyokrol meg tinikapcsolatokrol, talàn ujsàgokbol meg hirekböl meg nem tudom honnan, hogy biztos füvel fàval hemperegnek a kislànyok onnanstol mikor megjön,plusz minden pasi kihasznàlja öket, buliban leitatjàk a kislànyukat, felcsinàljàk aztan mehet abortuszra, gondolom egyszerübb volt nekik verni, meg tiltani, suliba kocsival hozni vinni ès kèsz.
2020. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eléjük àllt ugyan egyszer a pàrom tölük megkèrni a kezem de nem engedtek el.


Rabszolgalàààny sorsom volt ahogy Junior enekli habàr magyar vagyok. Senkinek nem kivanom.

2020. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondhatni igen. 19 évesen elköltöztem érettségi után, szó nélkül, megtervezve a barátnőmmel. Fél évig elég rossz életem volt, bár sok szép emlékem van róla, a munka, önálló élet, főzés, ügyintézés sok mindent tanított, de nem tudtunk a barátnőmmel nehéz helyzetben együttműködni.


Ezért sok stressz volt, és nem bírtam dolgozni a mentális állapotom miatt, majd hazajöttem. Most nagyon jól vagyok itt, a régi veszekedések nem tűnnek nagynak, és örömmel elviselem, minthogy elmenjek. De ha érettebben néztem volna a dolgokat és tudtam volna kezelni rendesen a barátnőm, nem stresszeltem volna minden dolgon, akkor jól ment volna. De hát, ez van.

2020. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!