Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik bosszút álltak valaha,...

Akik bosszút álltak valaha, mit tettetek? Mit tettetek ellenetek?

Figyelt kérdés
itt most nem feltétlen arra gondolok,hogy a kistesód elvitte a csokid,és ezért a reggelijébe hashajtót tettél,mondjuk ez sem rossz,de valami komolyabbra.
2020. jan. 3. 16:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Már elő is készítettem a popcornt a sok kamu történetre.
2020. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
A bosszú nem segít. Magadnak is ártasz vele, és nem leszel különb annál, aki neked ártott. Lépj tovább!
2020. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%

Kivágtam a kerekes utazótáskáját(azt a bőrönd szerűt)kB.70cm hosszan!

Kellemes érzés volt!

2020. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%
3as vagyok(csak azonos a %unk):kedves 2es,magamnak mit ártottam vele?,jobban érzem magam,örülök,hogy megtettem
2020. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
"kistesód elvitte a csokid,és ezért a reggelijébe hashajtót tettél" azt vágod, hogy ezzel anyádnak vagy apádnak ártasz, mert ők moshatják ki a ganéból?
2020. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

#3


Ha bosszút állsz valakin, azt szégyellni kéne, nem dicsekedni vele.

2020. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Miért?

Mert ő megtehető valamit velem szemben,de fordítva ezt nem lehet? 3vagyok

2020. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Általános iskola felsőben sokszor beszólt/csúfolt egy idősebb srác, mert szemüveges voltam, ami kamaszodó, gátlásos lányként nekem nyilván eléggé rosszul esett. Már gimis voltam, mikor összefutottam vele a városban (én meg sem ismertem elsőre, ő jött oda hozzám), szemüvegem nem volt, jó csaj lettem, hát felvetette, menjünk el valahová. Biliárdozni mentünk, és felvetette, játsszunk úgy, hogy aki nyer, bármit kérhet a másiktól. Tisztában voltam vele, mi a célja, de belementem. Miután sza**á vertem biliárdban, sokáig „gondolkodtam”, mit is kérjek, mit is kérjek… végül egy pohár sört óhajtottam, amit felhajtottam, s távoztam.

Nem egy „kemény” bosszú, de nekem nagyon jól esett. :)

2020. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A volt pasim bekamuzta, hogy szívbeteg, kaptam tőle egy "ezüst" gyűrűt, kiderült, hogy bizsu volt, rátámadott egy idegen, francia gyerekre, féltékenységi rohamában, mert ő állította, hogy a gyerek azt mondta, meg akar du**i engem, holott egy szót sem ért franciául, mire a szomszédok feljelentették őt csendháborításért, majdnem a rendőrségen élyszakáztunk. Aztán szakítottunk, én összejöttem egy fiùval, ő meg mindennek lehordott engem egy közösségi portálon.

Rá pár napra már nem volt munkahelye, majdnem jól meg is verték.

Nem szép dolog a bosszú, de miután nyilvánosan magaláz engem, megbolondultam volna, ha nem adhatom vissza. Mái napig is gyűlölöm, ha nem járna érte büntetés, nagyon sok rossat tennék még ellene.

2020. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
#7-essel teljesen 1et értek. Mi ez az álszent izé, hogy szégyellni kellene? Mit? Hogy nem hagyja magát valaki, hogy átmenhenek rajta büntetlenül? Nehogy már. Ez lenne az utolsó dolog, amit szégyellnék.
2020. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!