Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik bosszút álltak valaha,...

Akik bosszút álltak valaha, mit tettetek? Mit tettetek ellenetek?

Figyelt kérdés
itt most nem feltétlen arra gondolok,hogy a kistesód elvitte a csokid,és ezért a reggelijébe hashajtót tettél,mondjuk ez sem rossz,de valami komolyabbra.
2020. jan. 3. 16:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

3vagyok:akinek kivágtam a táskáját,ellopott tőlem valamit!


Előtte nem ártottam neki semmit.


Hogy van joga meglopni?


Nekem miért ne lenne jogom kivágni a táskáját?


És büszke vagyok rá igen,és kellemes érzés ma is,pedig majdnem 11éve történt!

2020. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha mindenki bosszút állna mindenkin vélt vagy valós sérelmei miatt, akkor másból sem állna a világ, csak szemétkedésből. Soha nem lenne vége. Valakinek jó példát is kell mutatnia. Mi lesz így a jó tettekkel meg a jó emberekkel. A harag haragot szül, a béke békét teremt.
2020. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Aki bűncselekményt követ el ellened, azt fel kell jelenteni. De az önbíráskodás szintén bűncselekmény.
2020. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Fel kell jelenteni!

Ha nem tudom bizonyítani,hogy jelentem föl?

Nyilván te is a lopkodók közé tartoztál megtérésed előtt,azért vagy most ilyen "jó"!

2020. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%

Én nem érzem magam rossz embernek azért, mert bosszút álltam egy idiótán, aki tönkretette az idegeimet meg átvert százszor. #9-es vagyok.


Rendőrség? :)) de jót nevettem, azok biztos sokat tettek volna.


Hidd el, hogy sok, aki teheti bosszút áll a rosszakaróin.

2020. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem is kell ezért rosszul érezni magad!


Ezt,csak az ilyen "megtért tolvajok" magyararázzák!

2020. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek. Nem is tudnám magam rosszul érezni e miatt. Néha az embernek elégtételt kell vennie. Sokkal rosszabb lenne most, ha büntetlenül hagytam volna akkor a dolgokat.
2020. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%

Ezzel nem süllyedünk le a szintjükre,hanem felemelkedünk,mert amíg megtehetik,meg merik tenni ezt velünk szemben,felettünk állnak!

A táskakivágós voltam

2020. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Akivel bármit meglehet tenni,az a szégyen. Mert nem tesz semmit. Álszentek...te nem akadnál ki,ha lebontanám a ház falát?Nyilván nem akadnál ki,elvégre te nem ütnél meg...nyilván. Saját magának tud hazudni az ember,nekem nem.

Egyébként ahhoz képest nem is olyan nagy dolog. Mások szerint szemet szemért,szerintem egy szemért két szemet. Nekem is most van alakulóban,és ötletek sem ártanának,valaki írna priviben?

2020. jan. 3. 21:17
 20/20 anonim ***** válasza:
Túl sok időt áldozol arra, hogy rosszindulatú lehess, - az meg végképp pofátlanság, hogy nem vagy képes a saját eszeddel kitalálni, hogy miként árts másnak, tanácsokat kérsz erre vadidegen emberektől!
2020. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!