Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mindig én kezdeményezzek...

Miért mindig én kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim és barátaim csak akkor írnak ha én írok rájuk. Maguktól alig keresnek. Én az évek alatt már belefáradtam ebbe, hogy csak én keresem őket. Volt, hogy napokig nem írtam nekik és akkor napokig nem írtak... Csak akkor ha én már meguntam és írtam nekik. Lehet megszokták, hogy én úgyis keresem őket? Szeretném ha ez a beszélgetés oda vissza működne. Itt gyakorin és máshol is már sok emberrel beszéltem de tönkrement mert ők nem írtak vissza legtöbbször. Nem tudom mi a baj velem.

Jó lenne ha találnék olyan embert akivel kölcsönösen keressük egymást. De kezdem feladni, hogy ilyen embert találjak.


28/N


2020. jan. 5. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Régebben velem is gyakran vot ez. De atóta megszabadultam az ilyen emberektől. Mos mindössze 2 emberrel beszélgetek.
2020. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj rám, mert nekem is ez a bajon itt is, máshol is, és jó lenne, ha sikerülne a gyakorlatban rájönni, hogy mi lehet a hiba. /F37/
2020. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Vagy alapjáraton ilyen felszínes kapcsolataik vannak az ismerőseidnek, vagy csak te nem érdekled őket. Hozzáteszem, az első opció mind a neveléshez vezethető vissza. Ha már kisgyerekként azt látod, hogy a szülők tárgyként használják az embereket,te is ezt viszed tovább.(amíg nem döntesz úgy, hogy felülírod ezt a mintát). De manapság egy drágakő értékével ér fel egy olyan ember, aki miattad,és nem saját maga miatt barátkozik veled elsősorban.Beszélgetünk egymással,de semmi tartalom nincs mögötte,úgy isten igazából nem is figyelünk a másikra. Általánosításnak mondható,de ezt látni majdnem mindenütt. Unaloműzési célból keresed a másik társaságát,hogy legyen kinek jártatni a szád,ésatöbbi.. Ezeket a kapcsolatokat érdekkapcsolatoknak nevezném. Az igaziak azok,amelyeknek fennmaradásáért mindkét fél tesz,ténylegesen azért keresed az adott személyt mert kedveled,vele akarod eltölteni azt az órát.. Csak olyan egyénnel érdemes elkezdeni ismerkedni, akiről tudod hogy lehet közös témátok. Ha semmiféle téma nincs,akkor az lényegében erőltetté válik előbb utóbb, és a kapcsolatfenntartás megszakad.Én azt tudom tanácsolni még ha elcsépelt is,keress az érdeklődési köreidhez köthető emberek után. A nagy számok törvénye alapján rá fogsz lelni olyan személyekre, akiknek fontos leszel:).
2020. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt tapasztalom en is. 24 vagyok, de egyszeruen ugy erzem, hogy mindenki a sajat eletevel van elfoglalva, munka, baratno, csalad, es mar nem keressuk annyira egymas tarsasagat. Nem hogy nem megyunk el beulni valahova dumcsizni, de meg csak nem is nagyon irunk egymasnak, pedig en igenyelnem.
2020. jan. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!