Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már kellemetlen szituáció...

Volt már kellemetlen szituációtok WC-s nénivel?

Figyelt kérdés

Megértem őket, mert nem kevés ember (plázákról beszélek, de máshol is így van valószínűleg) egyszerűen képtelen a kulturált WC-használatra, és egyszerűen gyomorforgató, amilyen állapotban maguk után hagyják a budit. Tehát alapjáraton neurotikusak a nénik, de azért alaptalanul nem kellene verni a nyálukat... Tegnap este úgy jártam, hogy bementem pisilni az Árkádba (nem a piszoárhoz, hanem az egyik fülkébe), kicsit megtöröltem utána a szerszámot, és belöktem a pzs-t a WC-be. Aztán le akartam öblíteni, de nem működött. Kb. pár cseppnyi víz jött csak, és hiába próbálkoztam, nem lehetett leengedni. Mit csináljak, úgy hagytam. Nem sokkal utána, hogy kijöttem, bement a néni, rögtön lecsapott a többnyire lehúzatlan WC-állapotra, és elkezdett rám bunkón ordibálni. Fáradt voltam, meg voltak bent még mások is, úgyhogy semmi kedvem nem volt leállni magyarázkodni neki meg vitatkozni vele, de attól még eléggé bicskanyitogató volt hallgatni a vernyákolását. Nem működik a WC, és engem kárhoztat érte.

Volt már hasonló szituációtók, amikor a néni alaptalanul kezdett vergődni?



2016. okt. 29. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

elkerülöm azt a plázát ahol fizetős a wc :D Szóval wc-s nénivel való találkozást a minimumra redukáltam. de komolyan mekkora prosztóság ha a vásárlótól pénzt kérnek egy pisilésért is. Bemész egy benzinkútra ott is ingyenes mindenhol. Valami határközelinél találkoztam egyszer ahol fizetős volt.

Azt meg beláthatjuk hogy aki wc- néninek áll az valószínüleg nem túl széplelkületű és nem túl művelt szóval várható tőle a bunkó stílus.

2016. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze, természetesen nem kell finom, úri stílust várni tőlük. :D

Egyébként ingyenes WC-ről van szó, a plázákban nem pénzes. Csak pont mikor bementem, a néni akkor járőrözött és megnézte egyesével a fülkékben rejlő állapotokat.

2016. okt. 29. 13:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja az kicsit más,legalább ingyenes ,ha már szar :D


hát olyan volt velem is hogy boltban kiszakadt a tej végigfolyt a kövön, és takarító néni mérges volt meg szitkozódott de hát nem direkt volt. Csak nem értik meg, vagyis leszarják ,te vagy a hibás .Szar meló- rossz kedv -kevés pénz -düh a világra ,ez így együtt jár nincs mit tenni. Be lehet írni panaszkönyvbe ,de sok értelme nincs.

2016. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos hát én alapból próbálom km-ekre kerülni a wc-s néniket és a fizetős wc-ket, de van egy haverom, akinek a kedvelt szórakozása fizetős wc-re menni, aztán fizetésnél kéri a blokkot/számlát. Volt hogy emiatt ingyen mehetett be :D
2016. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bírom, amikor a kocsmában, ahol fizetek a fogyasztásomért, nem is keveset, ott kéri a pénzt úgy, hogy amikor bemennék, odakiabál, hogy "becsületkassza van, köszi!"... a becsületkassza nem azért van, hogy akkor fizessünk, amikor mi akarunk, de egyébként ingyenes? Ő meg várja a pénzt, amikor nem adok gonoszan néz, ha adok de nem annyit amennyit ő elvárna, számolgatja ilyen flegma pofával és szintén csúnyán néz. Ha 5x megyek ki az este alatt, akkor 5x 300 ft-ot mi a fenéért vár el? Mit képzel??
2016. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"a becsületkassza nem azért van, hogy akkor fizessünk, amikor mi akarunk, de egyébként ingyenes? "


De, épp ezért nem adok SOHA. Ott rohadjon meg az ilyen. Kiadják a piákat 200%-os árréssel, aztán még a wc-ért is fizessek, hát persze :D Mondjuk az ilyen helyeket alapból kerülöm.

2016. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön a legelső lett volna, hogy felhívom a wcdíva figyelmét a tartály hibájára. Utána, ha van kedvem, aszerint foglalkozok a modor(talanság)ával. Akármilyen fáradt vagyok, azt azért nem hagyom, hogy degradáljon mások előtt. Ha nem vagyok fáradt, akkor meg sokkal tovább eljutunk egy kis eszmecserélgetés után :D Na nem valami erotikus irányra gondolok :D
2016. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt. Nekem mindig feltornazzak az agyamat az egekbe.
2016. okt. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
Meg akart erőszakolni !!!
2016. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!