Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme akármit is csinálni...

Mi értelme akármit is csinálni, ha mindig vannak emberek akik belekötnek akármibe amit csinálok?

Figyelt kérdés
Ha úgy kötnek bele, hogy segítenek és megmondják hogy kéne, azt megpróbálom elfogadni, hiszen én is sokszor teszem ezt. De nehéz, ezért sokszor felhúzom magam. Akármilyen segítség ezzel kapcsolatban?

2020. jan. 7. 02:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mások miatt csinálod a dolgaid, így teljesen mindegy hogy tetszik-e nekik ahogy azt csinálod.
2020. jan. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de hiába jó ez a gondolat, kinevetnek, mémet csinálnak belőlem/rólam. Akárhova megyek akkor úgy érzem hülyének néznek, "Már megint te vagy itt, ma milyen hülyeséget fogsz mondani?". Belépek valahova és azt hiszik valami hülyeséget fogok mondani, vagy nekik túl sok a perfekcionizmusom, nem tudom mi a bajuk velem. Egy közösségben amiből nehezen tudok kijutni egy fekete folt lettem, és utálom hogy nem felnéznek rám, hanem inkább mint egy idegesítő emberre, utálnak.


Ez való életben és online is érzem.

2020. jan. 7. 02:36
 3/28 anonim ***** válasza:
Tudsz konkrét példát mondani?
2020. jan. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Online: ha kijavítok valakit, pl. valamit elírt, vagy csinált egy videót és rossz címet adott neki.


IRL: Közösségben mondtam valami abszurd hülyeséget, sőt mérgemből, de csak 2 szó, és csak egy elszólás volt... Erre szállóige lett éveken keresztül. Vagy direkt provokáltak direkt hülye kérdésekkel és nem tudtam válaszolni akkor meg ez volt a baj.

Ha meg direkt nem válaszoltam, mert elegem volt a hülye kérdéséből, akkor meg azt hitték buta vagyok mert még arra se tudom a választ.

2020. jan. 7. 02:49
 5/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem benned van a hiba a, leirtak alapján! Sajnos az emberek ilyenek, szeretnek a másikon gúnyolódni, elég egyetlen dolog amit pont olyan helyen, olyan időben teszel, lesznek olyanok akik azonnal megjegyzik és terjesztik, talán kicsit kiszínezve
2020. jan. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%
Mindenkivel előfordulnak hasonlók, ilyen az élet. Csak van, aki nem foglalkozik ezzel és minden lepereg róla és van, aki mindenre érzékenyebb, mint ahogyan Te is. Ez nem hiba nálad, ilyen vagy, ez a személyiséged része. Még előny is lehet.
2020. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%
Ugyanez van velem is.
2020. jan. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%
Ja és képzeld el, hogy van rosszabb fokozat is, amikor valaki saját magával szemben is nagyon kritikus tud lenni és bizonyos hibáiért sokszor mérges magára, esetleg ebbe bele is betegszik. Örülj, hogy nem ilyen vagy.
2020. jan. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%
Népünk lakóit nehéz megérteni...
2020. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

"Mi értelme akármit is csinálni, ha mindig vannak emberek akik belekötnek akármibe amit csinálok?"

Mi értelme az emberek véleményével foglalkozni, ha úgyis tudod előre, hogy egyszerre mindenkinem soha nem fogsz tudni a kedvére tenni?


"megpróbálom elfogadni, hiszen én is sokszor teszem ezt. De nehéz, ezért sokszor felhúzom magam."

Akkor most képzeld bele magadat az ő helyükbe: nekik ugyanolyan nehéz elfogadni, amikor te teszed ugyanazt, ők is pont ugyanannyira felhúzzák magukat - úgyhogy vagy te se tedd azt, vagy legalább ne húzd fel magadat, amikor ők teszik.


"úgy érzem hülyének néznek"

Lehet, hogy rosszul érzed (legalábbis időnként).


"Már megint te vagy itt, ma milyen hülyeséget fogsz mondani?"

Vedd poénra, és mondj direkt valami hülyeséget erre. ;-)


"nekik túl sok a perfekcionizmusom"

Nem csak nekik túl sok, vedd észre: te is szenvedsz tőle. Úgyhogy vegyél vissza belőle.


"nem tudom mi a bajuk velem"

Dehogynem, az előbb írtad: nekik túl sok a perfekcionizmusod. Nem is egészséges dolog. Ami abból is látszik, hogy rosszul érzitek magatokat a bőrötökben: te is, ők is.


"Egy közösségben ... utálom hogy nem felnéznek rám, hanem inkább mint egy idegesítő emberre, utálnak."

Ne az legyen a cél, hogy felnézzenek rád. Egyszerűen csak próbálj meg elvegyülni, egy-két emberrel ellenni. Elég az.


"Ez való életben és online is érzem."

Amennyire csak lehet, zárd ki az online teret. Legalábbis úgy alakítsd ki, hogy (főleg) másokkal legyél online kapcsolatban, azokkal ne, akik a való életben idegesítenek.


"Online: ha kijavítok valakit, pl. valamit elírt, vagy csinált egy videót és rossz címet adott neki."

Tehát az eddigi tapasztalatokból kiindulva előre tudod, hogy mi lesz a következménye, ha megint megteszed ezeket. Vagyis: a saját döntésed, hogy megint beindítod-e a gépezetet - vagy inkább beveszel egy leszaromtablettát, és kibírod, és nem javítasz ki senkit. Nem olyan nehéz az.


"azt hitték buta vagyok mert még arra se tudom a választ"

Azt hitték. Tévedtek. Kit érdekel? Lapozzál!


"Népünk lakóit nehéz megérteni..."

Most nézd meg, itt van pl. ez a válaszoló, aki ilyet le bír írni. Hidd el, hogy lenne kedvem kijavítani. De inkább leszarom! :) Bírd ki te is, és ne javítsd ki - kezdetnek ennyi is elég. :))

2020. jan. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!