Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme akármit is csinálni...

Mi értelme akármit is csinálni, ha mindig vannak emberek akik belekötnek akármibe amit csinálok?

Figyelt kérdés
Ha úgy kötnek bele, hogy segítenek és megmondják hogy kéne, azt megpróbálom elfogadni, hiszen én is sokszor teszem ezt. De nehéz, ezért sokszor felhúzom magam. Akármilyen segítség ezzel kapcsolatban?

2020. jan. 7. 02:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%
Én pont így voltam, és rájöttem hogy önbizalom hiany.
2020. jan. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálták, velem a szakiskolában, aztán az egyik nagyszájú kölyök azzal ült le mellém hogy, "takarodj már arrébb büdi" hát rossz ötlet beszólnia a nagyobbnak, maradjunk ennyiben. Azóta ha kötekedett csak megkérdeztem hogy még mindig amiatt haragszik e hogy kilencedikben betörtem az orrát, mert látták már kilencedik elején hogy ha nagyon kötekednek mekkorát kapnak. Abba hagyták... Vagyis a hülyébbje mindig kötekedett egymással de engem csak nagyon ritkán vontak bele, akkor is csak hogy érezzem hogy nem vagyok kivonva az osztály játékaiból. Nem tudom azóta valahogy az egész iskola megjegyzett még az is ismer aki később kezdett el odajárni mint én
2020. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nem is értem a problémát.

Mi köze másoknak a saját dolgaidhoz?

2020. jan. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ennek nem sok értelme van, hiszen ha csinálsz valamit azt csakis magad miatt csinálod, nem tök mindegy hogy belekötnek-e vagy sem?
2020. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
42%
A világ már csak ilyen. Ne akadályozzon ez semmiben.
2020. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
0%
Ok boomer
2020. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Ok boomer"

mit akarsz ezzel mondani?

2020. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
És se nagyon értem, mivel csak 20 éves vagyok.
2020. jan. 7. 17:34
 19/28 anonim ***** válasza:
17%
Mo.-n én is ezt érzem, semmit sem érdemes csinálni, mert van, aki aládb×.
2020. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%
Erről Hofi Géza jut az eszembe:,,Magyarországon az egy főre jutó bunkók száma kettő''
2020. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!