Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megszakítanatok a kapcsolatoto...

Megszakítanatok a kapcsolatotokat hogy ki éljetek magatok?

Figyelt kérdés

Röviden tömören 20 vagyok 2 éves kapcsolat.


Szeretem, de néha előjön bennem hogy kipróbálnam mással is, de tudom hogy nem fogok még egy ilyen lányt találni aki ennyire szeret es odaadó meg én is szeretem őt. Nekem ő az első és emiatt tör rám néha az érzés. Nemtudok mit kezdeni vele.



2020. jan. 7. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Miért kéne szakítani vele? Csak mert mással akarsz dugni? Ahhoz nem kell szskítani ;)
2020. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha szeretek valakit, akkor ilyen vágyam nem fog előjönni. :) Ha meg igen, akkor talán mégsem ő az "igazi".
2020. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nézd, azt neked kell tudnod/érzned, hogy képes vagy-e ezen a dolgon tovább lépni, vagy addig kattogsz rajta, amíg tönkre nem megy a kapcsolatod. Egy szeretetteli, működő kapcsolat jóval többet ér, mint pár kaland. Neked kell rájönnöd, hogy mi a fontosabb számodra a szex mással, vagy a párod. Ha sokszor felmerül benned a kérdés, akkor jobb elgondolkozni a szakításon, mert értelme nincs a kapcsolatnak, ha másra vágysz.
2020. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy szakíts vele, de ha megtudja, ő biztosan ki fog téged dobni, szóval ugyanaz lesz a vége. Ha viszont ilyen dolgok előjönnek belőled, akkor te sajnos mégsem szereted őt.
2020. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre 5 év múlva is vágyni fogsz, mert 10 év múlva is. Érthető is valahol. Szóval ha lépni akarsz, akkor inkább most, mint még 5-10 évig húzni.
2020. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 nemaRendőrség ***** válasza:

Nem, bár nem vagyok degenerált. Szeretem a páromat és ő is engem.

Nem vágyom más nőre, nem érzem azt hogy kimaradtam volna bármiből mert nem voltam más nővel(már herpeszen kívül persze)

2020. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A lányok/nők is ezt csinálják, szóval simán. Nézd meg a Hogyan legyünk szinglik című filmet, nagyon tanulságos.

A lány szünetet kér a barátjától, hogy egyedül világot lásson, és megvalósítsa magát. Mit tesz? Egyből egy másik pasival bújik ágyba. Bár ez is egyfajta önmegvalósítás. :)

2020. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érzem azt hogy ne szeretném, ez csak ilyen elvi dolog. Végülis mindenki úgy képzeli el az életét hogy több partnere volt ha kapcsolata nem is mire megállapodik, vagy meghal.
2020. jan. 7. 13:18
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

Lehet rajössz 15 ev múlva, hogy kár volt kiváncsiskodni

De ilyen az élet .. mindenki igy tanul

2020. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 nemaRendőrség ***** válasza:

Igaz más korosztály, de én mindig úgy képzeltem el az életemet hogy egyből megtalálom az igazit.

Volt néhány párrandis dolog, de csóknál tovább sosem mentem, még meg nem találtam meg akit kerestem. 23 éves koromig nem is voltam nővel.

2020. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!