Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megszakítanatok a kapcsolatoto...

Megszakítanatok a kapcsolatotokat hogy ki éljetek magatok?

Figyelt kérdés

Röviden tömören 20 vagyok 2 éves kapcsolat.


Szeretem, de néha előjön bennem hogy kipróbálnam mással is, de tudom hogy nem fogok még egy ilyen lányt találni aki ennyire szeret es odaadó meg én is szeretem őt. Nekem ő az első és emiatt tör rám néha az érzés. Nemtudok mit kezdeni vele.



2020. jan. 7. 12:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Azonnal szakíts vele, mert ez a lány olyat érdemel, aki őszintén szereti és te láthatóan nem az igazi vagy a számára és ő se neked, ezért kár egymás idejét rabolni.
2020. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
A magam részéről sose értettem az egész "kiélem magam" dolgot, nekem a "kiélem magam" nem azt jelenti, hogy mindenféle emberekkel összeállok, hanem azt, hogy utazok, koncertekre, fesztiválra járok, kipróbálok különféle programokat, élményeket gyűjtök, ezeket pedig kivétel nélkül mind meg lehet tenni párkapcsolatban is. Úgy gondolom, hogy szerencsés az, aki elsőre megtalálja azt, amit mások több kapcsolaton át keresnek, de lehet én vagyok fordítva bekötve. Mindenesetre ha így érzel, az annak a jele, hogy nem szereted igazán ezt a lányt, korrektebb lenne, ha hagynád menni és megtalálni azt, aki tényleg értékelni fogja.
2020. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem kell így leszólni a kérdezőt. Szerintem érhető a dilemmája. Nem mindenféle emberekkel akar összefeküdni, nem akar minden útjába kerülő nőt megizélni. De nyilván érdekes neki, hogy milyen lehet mással. Egy valaki mással. Már az is sokkal több tapasztalat, mint egész életedben örökké egyetlen egy valakivel lenni. Ami nem azt jelenti, hogy az a valaki nem jó, nem szeretni való. De azért az emberi kíváncsiság működik.
2020. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

Szakíts, nincs reális összehasonlítási alapod.

Inkább most lépj, mint 5-10 év múlva gyerekkel, közös hitellel, stb.

2020. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Azért azt vedd figyelembe hogy a kalandvágyó emberek így végzik

[link]

2020. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a saját történetem, hátha segít. 17 voltam, ő 18, mikor összejöttünk. Elsők voltunk egymásnak, előtte 1-2 hónapos semmitérő kapcsolataink voltak. Kb 1,5-2 éve voltunk együtt, mikor az akkori baráti társaságban feszegették a témát, hogy milyen már az, ha valaki csak 1 emberrel létesít szexuális kapcsolatot egész életében. Milyen szar lesz, hogy nem tapasztaljuk meg, hogy milyen lenne mással lenni, csak ha majd esetleg szakítunk. De ugye fiatal korban kell "élni" és ezen-azon átesni. Na ez szépen bele is épült a fejembe, elgondolkodtatott, kétségbe estem, hogy talán igazuk lehet és mégsem kéne legyökereznem ilyen fiatalon. Nagyon szerettem az illetőt, de közben vágytam az új kapcsolat varázsára (nem feltétlen a szexuális részére), akartam újra érezni azt a bizsergető érzést, ami egy kapcsolat elején van. Ha kiszállok a kapcsolatból, talán soha többet nem találok olyan hozzám illő embert, mint ő, így viszont bizonytalan és kicsit boldogtalan voltam. Megkérdeztem a páromat, hogy neki vannak-e ilyen vágyai, gondol-e ilyen dolgokra, mit érezne, ha csak velem lenne szex terén egész életében. Ő azt felelte, hogy nem akarna senki mással kapcsolatot, nem gondol és nem is fog ilyenre gondolni soha, mert neki én kellek, nem egy betömhető lyuk. Rájöttem, hogy igaza van. Miért lenne jobb az, hogy fiatalon több tapasztalatot szerzek a szexben, kapcsolatokban, mint az, hogy ilyen fiatalon megtaláltam a másik felem, akivel leélhetem akár az egész életem? Mások 40 évesen is egyedül vannak, a tinik társkeresőznek és veszetten keresnek párt maguknak... Én meg vagyok olyan mázlista, hogy 17 évesen megtaláltam Őt, akivel már 10 éve együtt vagyok és azóta is jól működik a kapcsolatunk a férjemmel. :)

Nem mindenkinél működik a korán megállapodás. Nálam csak egy időszak volt, nálad lehet ez több ennél. Neked kell érezned és döntened!

2020. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy mindegy, melyik végébe harapsz a kutyaszarnak mindenképpen szaros lesz a szád. :-))

De, hogy a kérdésre válaszoljak, tovább kell lépni. Most megbánod ugyan, de ha nem teszed, egész életedben bánni fogod.

2020. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!