Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sírsz a buszon én pedig...

Sírsz a buszon én pedig odamegyek és megkérdezem, hogy mi a baj. Mit reagálnál?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam a buszon egy kb velem egyidős lányt, aki sírt a buszon.(pont karácsony előtt)

Akkor elgondolkodtam, hogy odamegyek és megkérdem tőle, hogy mi a baj.

De végül nem mertem, mivel nem tudtam elképzelni, hogy reagálna.

Érdemes ilyenkor odamenni? Van akinek jól esik ez? Vagy olyankor az emberek általában nem akarnak senkivel sem beszélni?

17 éves lány vagyok.


2020. jan. 7. 16:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
Az tetszene, hogy jó ember vagy, de mivel nem ismersz, nem tudod, hogy engem ilyenkor ignorálni kell, és ha figyelmet kapok, csak rosszabb. Pláne hogy a buszon néztek volna 80-an, lehet, hogy valaki videozott is volna.
2020. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az attól is nagyban függ, hogy pontosan mitől borultam ki annyira. Nem biztos, hogy beavatnálak (legfeljebb csak 1-2 mondatban), viszont az előző válaszolókhoz hasonlóan én is biztos meglepődnék, viszont nagyon értékelném ezt a gesztust, és bizos, hogy már pusztán ettől is jobb kedvem lenne egy kicsit :)

Körülbelül egy éve, tavaly január végén sírtam el magam buszon (na, nem bömböltem torkom szakadtából, csak összegubóztam ülés közben, elbújtam a kabátom állig felhúzott cipzára és kapucnija mögé, és csendben könnyeztem), és emlékszem, hogy bármennyire is magam alatt voltam, jól esett volna egy hasonló kedves gesztus valakitől.

2020. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. A forgalmi vizsgámról mentem haza, és még az utcán is sírtam, meg a buszon is. Nem voltunk sokan a buszon, max 5-en. Egy idősebb nő odajött megvigasztalni, jól esett.

Villamoson is rengetegszer sírtam már, de azon sok ember volt, így az ablak felé fordulva sírtam, szerintem nem látta senki. Ott valószínűleg nem örültem volna a társaságnak.

2020. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!