Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha felépítesz valamit, de a...

Ha felépítesz valamit, de a környezetedben ezt abszolút semmibe vennék, te hogy reagálnál rá?

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem érdekel, hogy a környezetem reagál-e rá vagy nem.
2019. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit építettél fel? Kutyaólt? Makettet? Azt nem venném észre.
2019. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki nem szarja le, hogy mit építettél fel? Mindenki törődjön saját dolgával. Igen, semmibe vennék, mivel nekik is van életük, nem olyanok, mint te, aki mindenre várja a dicséretet, mint egy 2 éves gyerek.
2019. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy mindenki csak a saját érdekeit nézi, másokat meg nem tud értékelni. Ha az ember valamibe rengeteg energiát fektet, akkor úgy vagyok vele, annak van eredménye, ami szemmel is látható, ha mondjuk a kutyádnak eszkáválsz össze egy házat, már az is egy sikernek könyvelhető el. Aki nem rombol, az építkezik, ezt jegyezzétek meg!
2019. jan. 18. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem fog azért "kezet csókolni", mert (szerinted) te valamit nagy dolgot értél el, ezt jegyezd meg!
2019. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én ezt szóval nem mondtam. Én arról beszéltem, ha valaki abszolút nem értékeli azt, amit csinálsz. Természetesnek veszi, akár még a hibákat is keresi, te meg ott áll, hogy minden munkád benne, aztán még te érzed magad haszontalannak.
2019. jan. 18. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad haszontalannak, legyen benned annyi, hogy te belül tudod, hogy nagy dolog értél el.
2019. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy értelmes dolgot teszek, akkor nem érdekelne, hanem tenném, amit tennem kell, és örülnék neki.
2019. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!