Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy új munkahelyen el kell...

Egy új munkahelyen el kell viselni az igazsagtalansagot, mindenhol ez van? Kesobb is ez lesz?

Figyelt kérdés

Arrol van szo hogy folyamatosan szivat engem a fonok. Ugy csinalja a beosztast, hogy az mindenkinek jo csak nekem nem.

Ha szólnék, egybol kirugna, es nem tehetem meg hogy munkanelkuli legyek mas munkat nehez talalnom jelenleg,sok minden miatt.

Ez csak az elejen lesz így, vagy ez igy is fog maradni?

Minden munkahelyen szivatja a fonok az ujoncot vagy csak en fogtam ki egy ilyen fa*za fonokot?


2020. jan. 7. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igy fog maradni!!!!!!!!
2020. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress másik munkahelyet, nem szabad nyelni! Az a legnagyobb hiba, ne ess bele.
2020. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első kettő sok igazat elárul. Többnyire ez az állapot így is marad, nagyon ritka eset az amikor ez esetleg változhat. Én azt mondom ameddig eltudod viselni ne lépj le, de nézelődjél folyamatosan munkák után, ha akad valami lehetőség érdeklődd meg hogy mi lenne hogy lenne, és ha számodra ez megfelel és a meglévő helyen továbbra sem változik semmi jó irányba akkor lépj, ha biztos az új hely. Sokan nem engedhetik meg maguknak hogy munkanélküliek legyenek akár 1 napig is, de ezzel a módszerrel hogy addig folyamatosan keresni, nézelődni azzal több esélyt adsz magadnak hogy megszakítás nélkül tudj munkát vállalni.

A beosztásokat azért nem könnyű megírni hogy mindenkinek jó legyen, de azért érdekes hogy pont neked nem jó. Nyilván lehet azért mert te nagyon kényes vagy, vagy tényleg az hogy a főnököd pusztán szívatásból csinálja, vagy el akar üldözni mert számára alkalmatlan vagy, viszont kirúgni nem rúghat ki, mert azért egy kirúgást alaposan meg kell indokolni. Ha próbaidős vagy még akkor simán kirúgott volna ha nem vagy jó neki. De én szerintem pusztán szívatásból megy mert hagyod. Tedd neki szóvá kedvesen de határozottan hogy jó lenne ha neked is valamennyire megfelelő lenne a beosztás. Egy próbát megér a dolog. Ha nem vagy már próbaidős akkor azért annyira nem rúghat már ki csak úgy.

2020. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a mai magyar társadalom alapjai.
2020. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!