Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiközösitettek a munkatarsaim,...

Kiközösitettek a munkatarsaim, minden munkahelyen ez van? Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés

Ők évek óta ott dolgoznak, en vagyok az uj lány.....

Szerintem direkt csinaljak velem. Teljesen kikozositettek, hozzám sem szolnak, elmennek beszelgetni es meg egyedul dolgozom. Rendelnek kajak, de nekem nem szolnak hogy kell e valami, szo szerint ki vagyok kozositve komolyam mint az iskolaban ott csinaljak ezt a tinik es nem a felnott emberek....de itt ezt csinaljak még a felnőttek is.

Félek hogy bejön a fonok es eszreveszi mi folyik ott de még azert is en lennék a hibas pedig én probálkozzam, beszelgettem veluk hiába hozzám sem szoltak!

Az a baj hogy nyaliznak a fonoknek, es ha eszreveszi vagy elmondjak neki, hogy nem illeszkedtem be akkor kirug vagy kirugatnak.

Nem tudom mit csináljak, tényleg nagyon rossz ott lenni nekek de ameddig nincs más muszáj maradnom mert ehen halok. Amugy egy honapja vagyok ott es ez megy azóta es nem hiszem hogy valtozni fog a dolog


2019. dec. 31. 14:33
 1/7 anonim válasza:
84%
Sajnos mindenhol ilyenek az emberek. Sajnálom.
2019. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Túl kedves vagy velük. Tapasztalat.
2019. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Kitartás!

Sajnos mostanában sok ilyet hallani! Nem vagy egyedül ezzel!

Nem tudsz, nem foglalkozni vele!

Irigyek, fiatalabb vagy, talán ügyesebb is,szebb is esetleg és ez mind együtt felbosszantja őket, így próbálják kompenzálni a helyzetüket magukkal szemben!

Próbálj tűrni nekik, bizonyítsd a munkáddal és a kedvességeddel,érdeklődésseddel irányukba hogy Te szeretnél beilleszkedni,felvenni az iramot velük!Nem egyszerű és hosszadalmas!+ Nem mindenkinél lehet ezekkel sikerrel járni,sajnos!

Sok sikert!😉

F

2019. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kérheted magad más munkakörbe, más emberek közé, akik valószínűleg elfogadnának, befogadnának? A férfiak sem vesznek semmibe se, vagy csak a nők?
2019. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fiúkkal jol el vagyok
2019. dec. 31. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan keresgélj és ha találsz mást, mondj fel.
2020. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Menny el mennybol az angyal elhott hozzatok pasztorok pasztorok h betlehenbe sietve menve lassatok lassatok istennek fia aki szuletett jaszolban jaszolban...
2020. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!