Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általánosságan elmondható,...

Általánosságan elmondható, hogy a téli, hideg időszakot főképp az antiszociális, kövér vagy csúnya emberek szeretik inkább?

Figyelt kérdés
Ezek az emberek értelemszerüen nem szívesen mutatnak magukból sokat az utcákon, vagy nincsenek barátaik, ezért örülnek, ha az időjárás miatt mások is kevesebb időt töltenek az utcán a haverokkal, míg a jól kinéző, szociálisabb embereknek inkább a jó idő jön be.
2020. jan. 8. 16:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amúgy mellékesen nem tudom mi az összefüggés a kérdésben.


Aki antiszociális, az mindig az időtől függetlenül. Aki meg nem az, az megtalálja a közös tevékenységeket bármikor.

2020. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, sokan vannak akik egyszerűen nem szeretik vagy nem bírják a meleget. Nem mindenkinek a döglesztő 30 fok a jó idő. Én pl. nem vagyok ronda, sovány is vagyok, antiszocnak nem mondanám magam, inkább introvertáltnak de 25 fok fölött egyszerűen megdöglök akárhány ember is mászkál az utcán vagy akármilyen lenge ruha van rajtam. Nem beszélve a napallergiámról, ami 10 perc alatt hólyagokat varázsol a bőrömre ha nem vakolom telem magam fényvédővel.
2020. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!