Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják és csúfolják...

Miért utálják és csúfolják sokan Szabó Pétert?

Figyelt kérdés

Nekem sem példakép, nem majmolom, de bajom sincs vele/munkásságával. Ellenben sok helyen találkoztam olyan írással vagy mémekkel amelyek őt járatják és nézik le.

Miért? Néhány írását olvastam, legtöbb egész rendben volt, néhány el is gondolkodtatott és voltaképp teljesen pozitív, buzdító üzeneteket közvetít. Azok az oldalak, melyek pl ivásra buzdítják a fiatalokat, rendben vannak? Arról senkit nem láttam ítélkezni.

Olyasmit is olvastam, hogy értelmetlen amit csinál és a semmiért kap pénzt. Nyilván vannak nagyon elszánt, talpraesett emberek akik magukból fakadóan motiváltak és szükségtelen számukra külső forrás... de rengeteg olyan is van, aki keresi önmagát, elveszett és nem tudja merre. Számukra egy kisebb irányadás is segítség lehet. Persze ők kell döntsenek és lépjenek, de kaphatnak néhány jó ötletet mit tehetnek az elindulás fele. (Konkrétan ezt olvastam ami nekem is tetszett : [link] )


Szerintem ott lehet a magyarázata az utálkozásnak, hogy úgy gondoljak túl könnyen keresi a kenyerét. Mint mikor a lusták irigykednek egy sikeres emberre, csak mert ők tettek is valamit a jobbért.


Nem promotálni szeretném, csak tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért vannak sokan annyira ellene? 22n


2020. jan. 9. 08:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok alulművelt de ez ki a fene? Soha életemben nem hallottam róla...
2020. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Mer Buzzzzik es irigyek
2020. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!