Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire voltam szemtelen a...

Mennyire voltam szemtelen a portással?

Figyelt kérdés

Ma voltam a helyi közlekedési hatóságnál, mert tachográf kártyát igényeltem volna, várok picit a pénztárnál, gondolván ott kell befizetni és utána jön az igénylés. Ott mondta a néni, hogy portást kérdezzem meg. Odacammogtam és feltettem kérdésem, majd mondta, hogy nincs ügyfélfogadás ma, és mondta ad egy telefonszámot meg egy nevet és hívjam fel, majd hozzáfűzte, "milyen jó, hogy nem tudják ma nincs félfogadás, pedig ki van írva"

Mondtam neki, "a neten nem volt feltüntetve, ajtón meg nem láttam. Egyébként is, összezavarnak a számok meg a betűk, egyesévvel megértem, de ha falkába rendeződnek legyőznek engem, de mindegy is, köszönöm Viszont látásra".


Ez nagyon bunkó szöveg volt?


2020. jan. 9. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen beszólásokkal csak azt éred el, hogy komplett idiótának fogsz tűnni.
2020. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen ripacskodással élve fel fog falni az összes raktáros, portás, kamionos...
2020. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem voltál bunkó, csak feleslegesen szaporítottad a szót, de ez még nem bűn.
2020. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!