Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért undorodom ennyire az...

Miért undorodom ennyire az emberektől?

Figyelt kérdés
Rájuk nézek és undorítónak tartom az összeset. Szinte érzem azt is hogy büdösek, büdös a szájuk, észreveszem az összes apró hibájukat, amitől csak még gusztustalanabbnak látom őket. És most nem feltétlenül egy hajléktalanról beszélek, egy átlagos, normális embert is undorítónak látok, félek, hogy hozzám érnek, ha pedig ez meg is történik (pl. buszon) akkor nagyon rosszul érzem magam. Nem hiszem, hogy ez normális. Egyébként utálom is őket. Nyilván van kivétel, pl. párom vagy anyám.

2020. jan. 10. 07:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Mert tényleg büdös, nyálkás, undorító lények. Csak ettől a legtöb ember el tud vonatkoztatni.
2020. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2%
Vagy veled van a baj, vagy a maradék 7 milliárddal. Néha születnek teljesen tökéletesek mint te, nem büdösek, nem undorítóak, s még a székletük is rózsa illatú. Javaslok egy remeteházat egy nagy erdő közepén.
2020. jan. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy tökéletes vagyok. Magammal is rengeteg problémám van, arról is írhatnék ki egy kérdést, de én erről szerettem volna.
2020. jan. 10. 08:00
 4/19 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
Jobbszó híjján, felsőbbrendűségi komplexusod van. Ha gondot okoz a mindennapi életben, keress fel egy terapeutát. Ezen a fórumon nem lesz megoldás sajnos.
2020. jan. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem tudni, hogy nő vagy-e vagy férfi, de ha undorodsz az emberektől és az anyádtól meg a párodtól nem. Ilyen szövegezéssel azt látom, hogy te a mamaika kedvence vagy rabja maradtál. És az összes apró hiba észrevétele azt jelenti, hogy veled van baj: már csak mások hibáit látod, tehát nem tudod őket elfoagadni (azaz magadat sem), még minimálisan sem. Magadra, a párodra és a anyucira fogsz záródni - a párod majd idővel eldiffundál ebből a körből (ahogy anyuka eltervezte), mert épeszű ember ezt nemigen bírja.


Igen, van egy halom ember, aki elhízott, büdös, izzad, szájbűze van és ez undorító. Egyetértek. De nem minden ember ilyen.


Valóban nem normális, akkor sem volna az, ha anyukád és a párod kivétel lenne. Mert ők sem azok, igaz? Attól is félsz, ha ők hozzád érnek?


A mamikát kell elsőroban kidobni az életedből, a párod után emberekre koncentrálni, nyitni feléjük, és ha kell, akkor keresni szakembert, aki megkeresi veeld az undor okát. Ha ez az undor valódi undor és nem síma nárcisztikus megvetés.

2020. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, sajnos nagyon messze jársz a valóságtól de persze ez nem a te hibád, valószínűleg kevés infót írtam le. Anyámmal normális a kapcsolatom, nem túl szoros, normális. Szeretem, ő is engem, de ennyi, nem függök tőle, vagy nem is tudom mire akartál kilyukadni, csak példának írtam, hogy akik közelebb állnak hozzám (családtagok) náluk nem érzem ezt az undort. 24 éves lány vagyok egyébként, ha ez fontos.
2020. jan. 10. 08:28
 7/19 anonim ***** válasza:
Teljesen nyilvánvalóan szükséges lenne felkeresned egy pszichológust, légyszi tedd is meg.
2020. jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Úgy lesz
2020. jan. 10. 08:42
 9/19 anonim ***** válasza:
27%

"Magammal is rengeteg problémám van"


Ezért nem veszel észre mást. Magadban megoldod és a világban is megoldódik.

2020. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. jan. 10. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!