Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért undorodom ennyire az...

Miért undorodom ennyire az emberektől?

Figyelt kérdés
Rájuk nézek és undorítónak tartom az összeset. Szinte érzem azt is hogy büdösek, büdös a szájuk, észreveszem az összes apró hibájukat, amitől csak még gusztustalanabbnak látom őket. És most nem feltétlenül egy hajléktalanról beszélek, egy átlagos, normális embert is undorítónak látok, félek, hogy hozzám érnek, ha pedig ez meg is történik (pl. buszon) akkor nagyon rosszul érzem magam. Nem hiszem, hogy ez normális. Egyébként utálom is őket. Nyilván van kivétel, pl. párom vagy anyám.

2020. jan. 10. 07:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a sok önjelölt pszichológust...
2020. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
14%
párod kinyal, hagyod neki? (vagy undorító s nem hagyod)
2020. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Én is így vagyok. Szerintem én hiperérzékeny vagyok, mert mindent sokkal jobban megfigyelek, észreveszek, legyen az látás, szaglás, ízlelés... és az emberek hibáit, legyen az külső vagy belső, előbb észreveszem, mint mások.

Amúgy a magyar ember ritka igénytelen, mi sokat mozgunk külföldön, de azonnal kiszúrom a másik magyart vagy bármelyik posztkommunista államból jött keletit. Úgy ölözködnek, olyan lepukkantak, a hajuk, az arcuk, a testalkatuk, a ruháik... a magyarok 99%-áról lerí, hogy csóró magyar.


Amúgy én is kellemetlenül érzem magam sok ember között, de a sok igénytelen, beteg, mindenféle fertőzést hordozó ember miatt van így. Na meg a rengeteg kutyás miatt, akik a kutyáikat a székre-étkezőasztalra teszik, meg akik nyalogatják a kutyájukat - fogalmuk sincs ezeknek, mennyi betegséget hordoz egy kijáró állat. Undorítóak.

2020. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13-as.. nem egészen erre gondoltam. Írtam is, hogy teljesen normális emberektől is undorodom, nem azért mert gusztustalanhl öltözik fel. Kutyámat meg imádom, halálra tudom ölelgetni őt :)


Úgyhogy eléggé félreértettél, nagyon mások vagyunk, nem hasonlítunk semmiben :)

2020. jan. 10. 14:57
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
Hát én meg a koszos állatokat nyalogató emberektől undorodom. Szóval inkább te meg a kutyád vagytok a taszítóak, nem a normális, tiszta emberek. Mert aki egy alig tisztálkodó állattal nyalakszik, az tiszta nem lehet, kérdezz csak meg egy orvost vagy bárkit, aki nem kutyafanatikus. Úgyhogy ne másoktól undorodj, mert a legtöbb ember minden nap fürdik, mosakodik, fogat mos, míg a kutyád úgy nyalogat téged, hogy előtte ki tudja melyik másik állat seggét nyalogatta vagy az ürülékében túrkált. Tegyél rendet a fejedben először...
2020. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A kutya a saját fenekét is nyalogatja, ha kanni a kukiját is szokta.
2020. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jólvan jólvan nem kell sértegetni :) ettől sajnos (vagy nem sajnos) nem fog változni a véleményem. A kutyákat imádom, az embereket utálom..
2020. jan. 10. 19:11
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom: sokuk nem megfelelően mosakszik mégha van is neki erre lehetősége. Nem foglalkoznak magukkal rendesen. Meg nem feltétlen jóindulatúak a mai emberek, akkor meg minek foglalkozni velük.
2020. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Nem írtam, hogy tökéletes vagyok. Magammal is rengeteg problémám van, (...)"



Pontosan itt van az eb elhantolva!

Ha rendezed a belsö érzelmi világodat, megváltozik a szemléleted is.

2020. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!