Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit kezdjek magammal?

Mit tegyek? Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hete elég nagy csalàdi balhèba keveredtem, és ki akarnak rakni így a szüleim a hàzból, pedig még jövő héten lenne egy vizsgám és még a jogsiból is van pár óràm. Nos, a párom felajànlotta, hogy költözzek hozzà, de az anyja csak a pénzt látja bennem(az anyjàval kéne èlnünk). Mindenképp el kell költöznöm otthonról, de jelenleg semmim sincs, csak egy kevés fèlretett pénzem, munkàm sincs, eddig nyilván iskolàba jàrtam és a vizsgákra készültem. Nem tudom mit tegyek. Legszívesebben eltűnnèk nyomtalanul, hogy senki ne találjon meg.

Mit tanàcsoltok?

19/L


2019. jún. 16. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ideiglenesen elmennék a párom anyjához, ameddig nem találok valamilyen munkát hogy albérletet tudjak fizetni. Ha a pároddal együtt költöztök és mindketten dolgoztok könnyebben kijön az albi.

Vagy békülj ki a szüleiddel, de annak nem látom sok értelmét, lassan úgyis el kellene jönnöd otthonról, akkor meg minek visszakuncsorogni magad?

2019. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudok kibèkülni velük. Szerintük ami történt "Megbocsàthatatlan".
2019. jún. 16. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!