Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj velem, hogyan változt...

Mi a baj velem, hogyan változtathatnék az életemen?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok es kollégista.

Az osztálytársaim mind csupa jófej, kedves es vicces ember.

Kilencedikben eleg zarkózott voltam éd amikor barátkozni kellett volna, befelé fordultam (nem nagyképűségből, az otthoni dolgaim miatt sokat voltam szomorú)

És most harmadikosok vagyunk(gimi), éd már mindenkinek meg van a baráti társasága. Nekem is van 3 nagyon jó

Barátom az osztályban, és 2 töl jó

Fej szobatàrsam(akik masik osztalyba jarnak), de úgy érzem, hogy magànyos vagyok és unalmasan élek.

Ha belegondolok az előző két évem annyiból állt, hogy esténként ültem fent a szobában, míg az osztálytársaim es a tobbi kollégista lejárt cigizni, meg teázni és néha-néha a kocsmába

Most hiába mondanátok, hogy ne akarjak ilyen kocsmába eljárós lenni, mert ők nem ilyen tipikus mai tinik. isznak, cigiznek, kitünő tanulók, csinosak és nem balhésak egyáltalán!

Az én szobatársaim közül az egyik mindig a barátjával van, a másik pedig szintén ezt csinálja esténként

Magányosnak érzem magam és az elmúlt 2 gimis évemet pedig unalmasnak

Hogyan változassak?


2020. jan. 14. 16:40
 1/5 A kérdező kommentje:
, , szívesen ismerkednék” jellegű üzenetet nem szeretnék kapni, ez nem errôl szól ;)
2020. jan. 14. 16:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt írod, vannak barátaid. Akkor mi tart vissza, hogy kimozdulj? Kérdezd meg őket, hogy mik a terveik hétvégére ls csatlakozz hozzájuk, vagy nézz ki valami szimpatikus programot és hívd el őket.
2020. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ők nem olyan eljárós fajtáK, nem is szeretnek elmenni sehovás sem

Ha hívom sem jönnek

Ők ilyen kis nyugisak :)

2020. jan. 14. 16:51
 4/5 anonim válasza:
keress valami hobbit, ott mindig lehet ismerkedni akar sport, akar mas. jarj ki menhelyre onkenteskedni akar, ott is a tobbi onkentessel lehet baratkozni. vagy olyan helyre ami erdekelhet. legyen az sakk vagy modellepites :D es legalabb az erdeklodesi korotok is egyezik. vagy tanc ora (sok helyen az elso ora ingyenes) szoval sok lehetoseg van, attol fugg minerdekel
2020. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valójában a koli miatt nem igazán tudok eljárni sehova, meg ugye tanulnom is kell

És délutánonként általaban vezetni járok

Úgyhogy ilyenekre nincs időm(meg kedvem se :) )

Igazából az érdekelne, hogy mit csináljak masképp, hogyan nyissak, hogyan gondolkodjak

2020. jan. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!