Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha tobb embert...

Mit csinaljak ha tobb embert fűzok de mindegyiikbe mas tetszik, kit valasszak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Előbb növessz gerincet.

Aztán majd jöjj össze azzal, akiben minden tetszik.

2020. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Ugyan ez volt nálam.


Volt egy 18 éves "barátnőm".

(A szememben nem volt az, de ő eldöntötte hogy járunk 1 csók után)


Volt két távkapcsolat szerű, ami abban merűlt ki hogy találkoztunk párszor, de leginkább csak online beszéltünk.


Plusz pár random tinderes lány.


Nem akartam soha sem ilyen komplikáltá tenni. Legtöbb egyszerre 6 lány volt akivel találkozgattam, de végül ez az első 3ra leredukálódott és azt követően hagytam mindegyiket.


Rájöttem, hogy ha morálisan nem okoz problémát semmelyikkel sem hogy "megcsalom", akkor semmelyik sem tetszik igazán.

(Azért használom idézőjelben a megcsalom szót, mert senkivel sem beszéltem meg, hogy monogámak lennék. Egyedül a 18 éves kissé gyerekes lánnyal éreztettem valamennyire anélkül hogy hazudtam volna így egyedül őt vezettem meg picit)


Szóval szerintem hagyd mindegyiket. Maximum érezd még jól magad egy ideig. Vagy csökketsd le a számot 1-re hogy ne fáljon a fejed, mert ezek enyhén komplikáltak tudnak lenni és drámát generálnak, de valószínűleg senki sem befutó ha így kezeled őket.

2020. jan. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!