Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Várjátok már a jó időt?

Várjátok már a jó időt?

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 15:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"Még várj 1 hónapot. Csak nem halsz bele."


Ezt az egy hónapot számold át azért újra!

2020. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem, a havat várom.
2020. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

En is utalom mar ezt a sok "gunyát"

Még jó két hónap aztán jobb lesz a közerzetem.


Karácsonyig imádom a hideg idöszakot. Az ember be tud otthon gubózni.

Szilveszter után már nagyon xar, varom a tavaszt.

2020. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A "jó idő" az azt szokta jelenteni, hogy van vagy 30 fok, mindenki izzad és büdös, és folyton csak panaszkodik, hogy fáj a feje, jöjjön már végre egy kis lehűlés vagy eső...

A hideg jobb, mert az ellen fel lehet öltözni. A meleg ellen nem lehet levetkőzni, az ember nem járhat meztelenül az utcán. Na meg 30 fokban még meztelenül is meleg van, úgyhogy ha lehetne sem segítene...

2020. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon várom, sokkal jobb a meleg mint a hideg már csak fagyoskodás szempontból is. Imádom a jóidőt :)
2020. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a nyárra gondolok jó idő alatt, az se jó, amikor az emberről szakad a víz és tompa a hőségtől. Nekem a kardigános idő is megfelel már. 😆 Tavasz, kora nyár, ősz a legjobb. Karácsonyig én is imádom a telet, ha akkor esne a hó az lenne a legjobb.😊 Persze nem kívánságműsor.
2020. jan. 17. 17:13
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, hogy láthassak minél több szép női lábfejet.
2020. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!