Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ki-meddig tervez...

Kismamik, ki-meddig tervez dolgozni? Várjátok már a szabit, vagy inkább nehéz szívvel gondoltok a munka végére és arra, hogy el kell búcsúzni a kollégáktól? Mik a terveitek a szabi kezdetétől a szülésig, mivel töltitek az időt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A 14. hétben vagyok, és tervezek dolgozni, ameddig tudok, max a szülés kiírt dátuma előtti 4 hétig. 1 hónap rápihenést adok magamnak előtte azért. Irodai, ülő munkám van, ha nem lesz egyéb gond, talán bírni fogom. Várom már nagyon, hogy ne kelljen dolgozni jönni, elég agyzsibbasztó 10 éve csinálom, elég volt. A szülésig a baba dolgaival szeretnék foglalkozni, kisruhák, szoba berendezés, ilyesmi, előtte felújítás lesz. Meg olyan hobbikkal, amikre a munka mellett nincs igazán időm: hímzés, gyöngyfűzés, olvasás, ilyesmik.
2017. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En tappenzen vagyok a kezdetektől fogva ugyanus belazasodtam utana hematomam lett majd hanytam de 2 het mulva 12 hetesen szeretnek visszamenni. Parom nem nagyon szeretne mert nagyon nagy itt pesten az influenzajarvany a munkahelyemen is sokan betegek ettől en is nagyon felek...uh emiatt meg atgondoljuk mert le van gyengulve az immunrendszerem. A szamban is folyamatosan sebek vannak pedig sajat evoeszjozzel eszek mindig;( en egyebkent elvagyok itthon;) vettem kötotut meg akarom tanulni meg vegre keresztrejtvenyezhetek!
2017. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es, meglepően olvastam, hogy sebes a szád annak ellenére, hogy saját evőeszközzel eszel, mert hetek óta én is ezzel küzdök! Nem gondoltam volna, hogy a terhességhez köthető, de biztosan érzékenyebbek vagyunk ilyenkor. Én munkahelyen az ottani evőeszközöket használom, de mindig elmosom először akkor is, ha a fiókból, vagy mosogató gépből veszem ki, mégis valahogy kifakad folyton a szám széle.

Az influenza járvány miatt én is aggódom, január elején, amikor a csúcson járt, akkor 2 hetet itthon voltam, nehogy elkapjam. Apukának adattunk be védőoltást, hogy legalább ő ne hozza haza, ha esetleg leszek olyan szerencsés, hogy se munkahelyen, se metrón, se villamoson nem szedem össze. Eddig sikerült megúsznom annak ellenére is, hogy reggel és este munkából jövet-menet annyian vannak a villin és a metrón is, hogy egymás szájában állunk.

2017. jan. 31. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem számít, hogy minél kevesebb ideig kapjam azt a kevéske táppénzt...és örülök ha fizetést kapok amíg csak lehet...persze ha az egészségi állapot és a munkakörülmények megengedik.

Én kb a 33-34 hétig szeretnék dolgozni.

2017. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én két hónappal szülés előtt eljöttem.maradék szabadságot kivettem aztán táppénz.nekem kellett ez a két hónap gyorsan eltelt.rengeteget pihentem, szépen el tudtam készülni idegeskedés kapkodás nélkül.
2017. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!