Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is már nagyon várjátok a...

Ti is már nagyon várjátok a jó, tavaszhoz méltó időt?

Figyelt kérdés
Elegem van ebből a hideg, szürke, esős-havas, télies időből.
2013. ápr. 3. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én már azt is utálom, aki a telet szereti... :D
2013. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már a várakozásra is ráuntam!Ez az időjárás kritikán aluli.Nem is emlékszem, mikor volt utoljára ilyen hosszan tartó pocsék idő.Lassan itt a május, vajon még akkor is esernyővel kell járni majd és a hótól félni?
2013. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A tavasz az idén elmaradt!


Csak nehogy a nyárral is ez történjen...

2013. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Már rosszul vagyok ettől.

Itt volt két hosszúhétvége,mi meg bezárva a négy fal közé...

15-és hétvégén pedig volt lefoglalt szállásunk ,de útnak se mertünk indulni (szerencsére,mi is ottragadtunk volna,zalaegerszeg volt az uticél)

Most itt az árvíz,remélem nem lesz akkora mint 3 éve...

2013. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egy picit :D de a nyarat nem!!
2013. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A tavaszit igen , de a nyári tikkasztó hőséget nem várom , annál még a tél is jobb.
2013. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 zabmester ***** válasza:
Persze, hogy várom... Tele a nemlétező tököm ezzel az ocsmány idővel. Viszont ez ügyben nem sokat tehetek, úgyhogy nincs más választásom, mint várni. Vagy ha esetleg nyerek a lottón, akkor elhúzok pár hétre valami meleg helyre, de mivel erre nem látok sok esélyt, egyelőre nem kezdek el csomagolni :D
2013. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A nyári hőségriadónál minden jobb. Ez is. Az árvíz szívás, de akit nem érint, annak mi baja? Felvesz egy kabátot, aztán kész.
2013. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én már nagyon. Baromira unom, hogy nem akar vége lenni a télnek, amit amúgy sem szeretek. Állítólag az árilis nagy része ilyen esős, hűvös lesz. Nem szeretem a tomboló nyári kánikulát sem, de azért süthetne már a Nap.

Akinek meg csak némi "szívást" jelent az árvíz, szedjen már magára némi együttérzést és gondolkozzon egy keveset...Ez nem csak az ott élőknek szörnyű, / van, aki elveszti az otthonát /, hanem hatalmas kárt okoz a termőföldeken is. Meg fogjuk érezni az árakon is. A szúnyoginvázióról már nem is beszélve.

2013. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én előre félek, hogy ilyen tél után milyen nyárra számíthatunk?Megfagyni, vagy megfőni fogunk?
2013. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!