Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok, mennyire várjátok a...

Kamaszok, mennyire várjátok a havas, télies időt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 14:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
53%
Már várom. *.*
2013. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
67%

Én nem hideg van

mindegy csúszik,

sapkát kell hordani, amitől szétmegy a hajam

soroljam még?:)

2013. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Semennyire.
2013. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Én várom! :)) Nekem a nyár után a tél a kedvencem évszakom mivel hogy télen van a születésnapom :D Meg persze ott a karácsony is amit megint csak imádok a sok gyertya meg díszítés miatt. Aztán télen megyünk mindig síelni a családdal. A barátaimmal meg minden hétvégén korcsolyázni járunk ami egy jó program :) Imádom még a meleg kötött pulcsikat meg sálakat is meg a forrócsokit, teát, forralt bort. Szóval én már nagyon készülök rá ;)
2013. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Úú, én már iszonyatosan várom!


Először azért is, mert télen nincsenek békák. :DDD (utálom őket)

Aztán szeretek korizni és síelni, amiket csak télen tudok. Szeretem a havat.

Szeretek szánkózni, viszont hógolyózni nem, és ezért mindig gondok vannak, mert a suliban, szünetben is mindig behozzák a hógolyókat, meg dobálnak mindenkit. :-(

Szeretem a forrócsokit, a teát, a mamuszokat, a meleg pulcsikat (sweather weather <3), a téli kabátokat, a kesztyűket, sálakat és sapkákat.

Szeretem a karácsonyt, és az egész feelingjét: a karácsonyfát, az égőket, a díszeket, a 24.-ei ünnepi vacsorát a nagy családdal, az ajándékozást, a csomagolást, a felhajtást.:D Ilyenkor szívesen megyek templomba is. Szeretek összekuporodni a radiátor mellett, és úgy tévét nézni. :-)

Egyszóval nagyon sok mindent szeretek a télben, és én már nagyon várom!

2013. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Utolsó vagyok:

Ja, és 13/L.

2013. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én várom :)

Várom a havat, a meleg kötött pulcsik hordását. Azt hogy egy kiadós hógolyózás után a haverokkal beüljünk a tűz mellé forrócsokival és nézzük az ablakon át a hóesést és őszintén beszélgessünk. Imádom hogy amikor elfelejtem felvenni a kesztyűm és lefagynak az ujjaim majd miután felveszem a kesztyűt bemelegszik. Elvinni az unokatesómat szánkózni, hóangyalt csinálni meg minden. Szeretem a telet, a hangulata miatt :)

2013. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem várom, hideg van, latyak, még rémesebb a tömegközlekedés. Késik minden, az embereknek rossz kedve van. Egyetlen pozitív pontja, hogy nincsenek bogarak.
2013. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2013. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy várom is, meg nem is.

Várom, mert én is szeretem a karácsony hangulatát, a forrócsokit, a fadíszítést, elsőként szaloncukrot lopni a fáról (húgommal versenyezni szoktunk kinek sikerült először, hogy nem veszik észre. :D), a karácsonyi zenéket a Tescoban, a hógolyózást, az ablakból nézni a hóesést, a sok unásig adott karácsonyi filmet.

Nem várom, mert -20 °C-ban nem sok kedvem van gyalogolni a suliba, általában rossz kedvem van, folyton fázok, a karácsonyt mindig elrontják a családi veszekedések, korábban sötétedik, így kevesebbet lehetek a barátnőimmel, és a leghangulatosabb hóesés is mindig akkor van, mikor én töri órán ülök, és nem nézhetem. :D


15/L

2013. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!