Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki igazan tetszik...

Ha valaki igazan tetszik azzal foglalkozol a legkevesebbet? Pl munkahelyen?

Figyelt kérdés

Ti nem vettetek ezt eszre?

Nekem aki tetszik ahhoz hozza se szolok. Menekulok elole.

A tobbi fiuval meg jol elvagyok de ők nem tetszenek.

Aki meg tetszik arra szinte ra se nezek, felek tőle, nem akarok a kozelebe lenni mert zavarban vagyok.

Ez azert van mert tetszik nekem?


2020. jan. 17. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár férfi vagyok, de én azzal a hölggyel töltöttem a legtöbb időt, aki tetszett. :D
2020. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én kinőttem már a játszmázgatásból és a csalódások előli menekülésből, borzasztóan buta és éretlen dolognak tartom ezt a viselkedést.
2020. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pont hogy igyekszem minél több időt tölteni vele.
2020. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kettessel értek egyet én is. Óvodában még elmegy, hogy elszalaladunk a dadusnéni szoknyája mögé, ha ránk vigyorog Pistike, de a munkahelyen, a felnőtt életben már nagyon gáz.
2020. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akarva akaratlanul tortenik ez sajnis
2020. jan. 17. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak azért foglalkozom vele kevesebbet, mert nem tudok a helyzettel mit ke4zdeni, bizonytalan vagyok, de nagyon szeretném azt az adott illetőt.
2020. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy tartom logikusnak, hogy azzal szeretek foglalkozni (beszélgetni, szórakozni, közelében lenni...), aki tetszik nekem.
2020. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kéne tanulni normálisan flörtölni egy férfival hogy legalább halvány lila fingja legyen arról hogy tetszik nektek. Akkor talán nem jönnének a hülye kérdések hogy hogyan keltsétek fel az érdeklődését. Nekünk kell titeket megszólítani ez ok, de bakker egy kis szemezés egy kis mosolygás még beleférne a bíztatásba mint jeladás.
2020. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!