Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz ha én valamelyest...

Az gáz ha én valamelyest egyetértek Norbival a legutóbbi megnyilatkozása kapcsán?

Figyelt kérdés

Elején leszeretném szögezni, hogy nem csak azzal, hogy az jelent problémát egy kapcsolatban ha a nő hízik meg, az is ugyanolyan gáz lehet a férfi hízik el.


Azt is leszögezném ,hogy alapvetően nekem sem a kedvencem Norbi, de el kell fogadni azt a tény, hogy Magyarország az elhízottak országa. Évekig dolgoztam külföldön, utaztam sokfelé és azt tapasztalatból kell mondanom, hogy kevés olyan ország van ahol ennyi kövér ember lenne. Egyszerűen itthon az emberek nagy rész nem igazán foglalkozik azzal, hogy mit eszik, mennyire egészséges életet él. Más országokban pl ha elmegy az ember ebédelni egyet napközben az ételek szerves részét képezik a zöldségek, gyümölcsök. Itthon jó ha csalamádét lehet kapni rántott hús, rizi-bizi kombó mellé.


Egy kapcsolatban X év után a szexuális étvágy gyakran csökken. Egyértelműen kevesebbet vannak együtt a párok mondjuk 5 év után mint az első hónapokban. És ezt csak tetézheti az, hogy az egyik fél elhízik. Nyilván az így sem gyakori együttlétek száma még jobban lecsökkenhet. Pláne ha a másik fél mondjuk rendszeresen sportol és ő megtartja a súlyát.


Legyünk őszinték senkivel nem fordult elő, ha lát egy jóképű férfit/ szép nőt valahol akkor eljátszott a gondolattal, hogy milyen jó lenne vele egyszer kipróbálni?


Gondoljunk csak bele, hogy mi van akkor ha a párunk meg valaha hasonlóan nézett ki, de azóta felszedett 30 kilót.


Eszébe jut az embernek, hogy basszus ez a másik miért nem hízott el? Milyen jó lenne megint egy feszes sportos valakivel együtt lenni az ágyban, mint egy 100kg feletti emberrel.


ÉS ezek a gondolatok szerintem igenis tönkre tehetik a kapcsolatot az évek során. Nem azt jelenti, hogy ne szeretnénk a párunkat, de a szexuális vonzalom már nincs meg egyszerűen, pedig magára a szexre lenne igény.


Aztán ezt valaki elfojtja az élete végéig vagy másik esetben válás, félrelépés lesz a vége. Vagy jó esetben lefogy a párunk és fellendül a szexuális élet ennek köszönhetően.


De alapvetően én úgy gondolom, hogy az aki nem figyel magára és több tíz kilót felszed, de elvárja a párjától, hogy ugyanúgy beindítsa a fantáziáját mint korábban az ugyanúgy hibás a dologban.



2020. jan. 21. 21:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%

Miért lenne gáz? Ha valamiről van egy határozott véleményed, és tudsz mellette érvelni, akkor az teljesen oké, függetlenül attól, hogy 10-ből 9 és fél ember finoman szólva nem fog veled egyetérteni.


Konkrétan a témáról annyit, hogy az üzenet elfogadható és indokolt, viszont ahogy meg lett fogalmazva az nagyon nem szerencsés. Nekem pl. belefér és híve vagyok, hogy ne kerteljünk, és mondjuk ki szó szerint amit gondolunk, de más kérdés, hogy olyan világban élünk, ahol sajnos már azt sem lehet kimondani, hogy egy nő pl. terhesség után, vagy a másik oldalon akár egy idősödő férfi ne hagyja el magát ha van rá lehetősége, és ha elhízott, kövér, akkor tegyen ellene, elsősorban saját magáért másrészt a partnere érdekében is. Ez egy egészséges kapcsolatnak hosszútávon feltétele, szóval ezért mondom, hogy az üzenet teljesen érvényes.


A megfogalmazása lehet hogy durvább volt mint kellett volna, de szerintem ennél undorítóbb az őrjöngő tömeg, akik sorjában jönnek és persze leginkább a Norbi által használt jelzőkön, mintsem a tényleges üzenetén vannak felháborodva és megsértve..



Másfelől üzleti szempontból egy remek húzás, egy igencsak megosztó és kényes témában határozott, népszerűtlen véleményt megfogalmazni, és bumm, végtelen ingyen reklám több napon keresztül. Marketing szempontból zseniális szerintem, de ez már csak megjegyzés.

2020. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%

Nem gáz. sok ember nem igazán érti a mondanivalóját (bár finomabban megfogalmazhatta volna). Ott van példának Tóth Gabi, aki talán elsőnek reagált Norbinak (reagált? Mártírkodott), de látszott, hogy nem értette Norbi üzenetét.


Ne mondjuk azt, hogy nem létező dolog az, hogy egy férfi x év után a +x kilós feleségéhez ne vonzódna. Persze akadnak kivételek, de van, ahol nem elég a férfinak, hogy milyen lelkitársa a nő - férfiból van, ki kell, hogy elégítse a vágyait.


Ami nem tetszett Norbinál, hogy ezek után a monológját reklámmá alakította át.

2020. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%

"férfiból van, ki kell, hogy elégítse a vágyait."

Na itt kezdődik a probléma. Férfiként miért gondolja bárki, hogy a nőnek nincsenek vágyai, amiket ki kell elégíteni???????

2020. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
29%

"Na itt kezdődik a probléma. Férfiként miért gondolja bárki, hogy a nőnek nincsenek vágyai, amiket ki kell elégíteni???????"


Norbi is megmondja a videó elején, őszintén, hogy a férfi leginkább a nő külsejét nézi, míg a nőnek vannak meg ezek, hogy a férfinak a belső értékét is figyelmbe veszi.


Egy nő 40-50 évesen nem azt mondja majd, hogy elhagyja a férjét, mert pocakot eresztett, nem vonzó - biztos pontot lát benne, támaszt, stb. és az számára sokkal fontosabb, mint, hogy a férje hogy nézett ki előtte.


Én nem azt írom, hogy helyes, hogy egy férfi csak a külsőre ad, csupán azt, hogy így van.


Persze, tisztelet a kivételnek.

2020. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nő 40-50 évesen nem azt mondja majd, hogy elhagyja a férjét, mert pocakot eresztett, nem vonzó - biztos pontot lát benne, támaszt, stb. és az számára sokkal fontosabb, mint, hogy a férje hogy nézett ki előtte."


A férfi se fogja elhagyni ilyen alapon, mert házasság, anyagiak, gyerekek, van, aki főz rá, stb.


De könyörgöm, SZEXRŐL VOLT SZÓ!

Nőként csak jobban tudom, hogy a SZEXHEZ mi kell, és igenis úgy gondolom, ha a másik fél elvárja, hogy tegyek magamért, hogy jól nézzek ki, akkor én is elvárhatom, és nem a pocakeresztésről van szó (6-8 kg), hanem ahogy Norbi mondta, 20-30 kg feleslegről. Egy eltunyult, igénytelen plötty nem lesz vonzó, mivel aki önmagára igényes, az a társával szemben is az lesz, hiába áltatják magukat a kedves férfiak...

2020. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Kedves hármas!

Ne csak a nők a férfiak is.

2020. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi csak annyit várjon el egy nőtől amit ő is ad és egy nő is a férfitól.
2020. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%

Ez a gyakorikérdések, most olyan mint a szavazóurna: mindenki szidja a fideszt, de amikor nem látják rá szavaz:D


Egyértlemű hogy igaza van, és még a lifeltels gyerek is megmondta már ezt, meg nagyon sokan a világon.


Inkább az a durva hogy menyni celeb itéli el, akinek a barátnője nádszál vákony és egész életében, szülés után is edzet..ők dumálak arról, hogy a szerelem meg a szex nem függ a plusz kilóktól..


Ha egy férfi válogatni tud a nők közül, akkor talán 200-ból 1 fogja választani a kövéret, de az is csak azért, mert mondjuk az első szexuélis élménye egy nagy kövrhez köthető. A többi a formésat fogja választani, pont azért, amiért egy nőnek szimipi lesz a csau csau kutya, nem pedig a varánusz...emberek vagyunk miért vonzódjunk a csúnyához?


A nők miért nem szeretik a bogarakat? Mert cukik, vagy mert a külsejyük alapján megítélik?

Imsrek olyat aki nem eszik nyúlhúst, többi hst persze igen..mert a nyúl cuki..

2020. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az a gáz, ahogy az emberek ezt az egész kérdést lereagálják. Szánalmas, amilyen hadjarat folyik Norbi ellen. Ha valaki nem ért egyet vele, akkor szimplan javítsa ki őt, de az, amit a médiászemélyiségek művelnek már, az elszomorító. Csak azt látom, h boldog boldogtalan belerúg, csak h likeot felíratkozót szerezzen, és még egy reagálótól se hallottam (bár nem láttam sokat), hogy kultúráltan kijavította volna Norbit, mit is mondott rosszul. Az is fáj, h a Fővárosi Állatkert is poént csinál belőle, gúnyolódik. Rá kellett vna hagyni Norbira, vagy tanítói jelleggel kijavítani őt, helyette megy az utálkozas, megy a fröcsögés, köpködés, és ha ezt szóvá teszed, az a válasz: az a bunkó kezdte. Engem ez szomorít el, hogy a társadalom így reagál le egy Norbi reklámot.
2020. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Reagálva a Coca cola reklámjára: mindegy mi a forma, ha szereted. Valami ilyesmi a szlogen. Annyi kérdésem van, miért költenek a nők annyit ruhára, sminkre, ha a külső nem számít? Mert mindenki tudja, hogy a férfit nagyrészt a külsővel lehet megfogni. Akármelyik női magazint vesszük elő, azt tolják minden oldalon, hogy legyél szexi, illatos, karcsú, fitt stb. Miért? Ha szeret, akkor nem mindegy milyen ruha van rajtad? Milyen az illatod? Milyen a fehérneműd? Ha mindegy lenne, a nők nem költenének minden hónapban x ezreket Avonra, Zarára, fitnessre és a többire. A Coca Cola és a Fővárosi Állatkert is felült a hype vonatra. Köszi.
2020. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!