Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan, hogy (valóban)...

Létezik olyan, hogy (valóban) szép pickup, furgon, vagy SUV? Lányok-fiúk: nektek tetszenek ezek közül valamelyek, vagyis olyan autók, melyekben hely is van bőven hátul? Tudják cégek valamelyest elegánssá átalakítani ezeket?

Figyelt kérdés

2019. nov. 19. 10:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Ízlésről vitatkozni?
2019. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy pickupokban pont, hogy nagyon kevés hely van a hátsó sorban.
2019. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy valóban szép? Kár ebbe belemenni. Jeep bolond vagyok, nekem az SUV-k többsége alapból jobban tetszik bármelyik sima személyautónál
2019. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Pickupban pont, hogy nagyon sok hely van hátul.
2019. nov. 19. 11:05
 5/23 A kérdező kommentje:

Szépnek a szedánokat (a limuzin formát), illetve coupékat, nyitható tetjű autókat tartja mindenki. Még a gyártók is erre mennek rá, hiszen ezeket próbálják meg széppé, vagy még szebbé tervezni. Lásd: Mecedes-Maybach S-Osztály, Lexus LS, Bentley Mulsanne, Peugeot RCZ, Chevrolet Corvette és társaik.


Nem igazán látom az igyekezetet, hogy akár egy furgont, vagy pickupot is széppé kívánjon akár egy gyártó is varázsolni...


De hely ezekben nincs, így hiába csak ezek formatervezettek, nem tudok mit kezdeni velük, szemben egy pickuppal, vagy egy furgonnal. Csak hát ezeket meg emberszámba nem veszi senki, én pedig autórajongó vagyok, szeretném ezekből is a szépet, az elegánsat megvásárolni. Már _HA_ van ilyen egyáltalán...

2019. nov. 19. 11:11
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! Láttál te már pickupot életedben? Annyi hely sincs bennük hátul, mint egy Golfban!
2019. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rá...úgyis csak lepontoz, mert nem érti.

Kérdező a sportkocsikat nem kéne keverni a bevásárló családikocsival aminek a tetejére még tetőcsomagtartó nélkül igény esetén felgumipókozol 5 tábla hullámpalát. Ha neked nagy csomagtérre van szükséged akkor vegyél egy kombit. Pl szerintem sok kombi audi szebb is mint szedánban. Nagyszüleim L200asa meg pickup ugye, és tényleg dobozzal nagyon nem lehet kihasználni a "nagy" teret. Nekem suv van, alapból annak se túl nagy a csomagtere de ha elfektetem az üléseket akkor komolyabb mint egy pickup. Ja és már nagyon elterjedtek az suv-k, vannak szépek, modernek bőven. Nézz meg egy új jeep grand cherokeet vagy range rovert vagy bmw X mittudoménhányast. De ha neked a maybach a mérce akkor vegyél olyatha villogni akarsz, meg egy másikat ha kell a nagy csomagtér. Vagy bérelhetsz is kisteherautót. De ezzel a hozzáállással nem hiszem hogy ez a veszély fenyeget.

2019. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

- Holden UTE

- 1984 Dodge Ram 50

2019. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Válaszoló: akkora platója van egy-egy pickupnak, amiben (túlzással élve) még a te kis golfod is kompletten elfér! De nincs harag, ugye? ;) :DD
2019. nov. 19. 16:14
 10/23 A kérdező kommentje:

Újonnan érkező hozzászólóknak:


A kérdés továbbra is az (és nem más), hogy igazán szép furgonok, pick-upok léteznek-e már?

2019. nov. 19. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!