Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha hirtelen...

Mit tennél, ha hirtelen mindenki eltűnne a föld színéről és csak te maradnál egyedül?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 22:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egy kutyát csak szereznék gyorsan. Aztán meg "Legenda vagyok" vagy Max Mad stílusban nyomnám.
2020. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Feltalálnám magam, mert hisz eddig is majdnem 100%-ban remeteként élek.
2020. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%

Úúú, nagyon örülnék. Megennék minden drága kaját, amit nem tudtam megfizetni (és még nem romlott meg). Megfognám a kutyáimat és a cicámat, és ilyen GTA módban szereznék kocsit. Először beérem a legközelebbivel, de mindig ha találnék egy jobbat, átülnék abba, addig amíg nem találok egy Lamborghinit. :D Körbeutaznám az állataimmal először Európát, majd Ázsiát, a Közel-Keletet, meg Afrikát. Talán megpróbálkoznék egy kisebb hajó vezetésével (bár még életemben nem csináltam ilyet), hogy Amerikába is eljussak. Valószínűleg befogadnék még pár cicát meg kutyát, szóval le kéne cserélnem a Lamborghinimet egy buszra.

Szeretek egyedül lenni, mindig is egyedül utaztam, meg ott lennének az állataim, szóval nem tudom, hogy begolyóznék-e egy idő után. Valószínűleg igen, de csak később. Gondolom, öngyilkos lennék akkor.

2020. jan. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Elindulnék, hogy kiderítsem ennek az okát.
2020. jan. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Örülnék neki! Úgy élnék, mint Marci Hevesen! Minden az enyém lenne az ég eggyatta világon!
2020. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Székely Ernő válasza:
Élvezném az életet kb 1 évig. Utána úgyis kipurcannék... mivel a mai kor technologiája (ha nincs kordában tartva) önálló életre kel és jön a nagy BUMM. Gondolok itt az atomerőművekre, mesterséges duzzasztókra, stb...
2020. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Érdekesnek találom, hogy senki nem írta azt, hogy a közvetlen családtagjaimnak azért utánanéznék.

Tudom, az a kérdés, hogy ha mindenki eltűnne a Föld színéről, de akkor is. Pl. honnan tudnám ezt meg, hogy mindenki eltűnt az összes kontinensről?

Mindenesetre, ha ilyesmi bekövetkezne, nyilván megpróbálnék valahogyan életben maradni. jól írta itt valaki, hogy azt nem írtad, hogy az állatok is kipusztulnának-e? Mert ha igen, akkor olyan sokáig nem lehetne eléldegélni.

2020. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Elmennék Fort Knoxba, megkeresném a kamrakulcsot, felmásznék a legmagasabb aranyrúd-hegy tetejére, és elordítanám magam: "Ide figyelj, Rőtpajzs és Sziklanyűvő! Ez most már mind az enyém, globalista sz@rkupacok!"
2020. jan. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Trevior válasza:
Azt gondoltam, hogy csak én vagyok ennyire marha ezzel a gondolattal. Vannak ötleteim. Lényegében az első és legfontosabb szempont egy áramfejlesztő életben tartása. Lehetőleg ne urániummal működjön. Azokat leállítanám, persze ha ez nem sikerül, akkor teljesen mindegy lenne, mert idővel azok meghibásodnak és valószínű azt nem élném túl. Ennivaló lenne bőven, viszont üzemanyag is kellene, ezért egy olajfinomított is működtetése elengedhetetlen lenne a további lehetséges túlélők felkutatásához. Az egyedülléthez rettenetesen nagy önfegyelem kell. Szóval, hibaforrások garmadával kellene leszámolni. Aztán, mint lehetőség (már létezik), az emberi faj újra felélesztése, lombikprogram, egyébb géntechnológiák. Stb.... . Azt gondolom lenne mivel foglalkozni.
2020. jan. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tudnam, hogy ilyen nincs es felkutatnek par tulelot. En tipukusan az az ember vagyok akit a miertek erdekelnek. Ha eltunne mindenki a foldrol, akkor nem konzerveket meg egy szep hazat keresnek magamnak meg fa szomtudja, hanem kizarolag ez erdekelne hogy mi tortent.
2020. máj. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!