Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet azt elfogadni,...

Miért nem lehet azt elfogadni, hogy én nem fogadom el a homoszexualitást?

Figyelt kérdés
Nem bántottam őket soha, nem is fogom, de számomra nem normális dolog a melegség. Ezt miért nem lehet elfogadni? Miért akarják állandóan lenyomni a torkomon, miért "köteleznek" arra, hogy fogadjam el őket? Miért nem lehet meg a saját véleményem erről a dologról? Miért baj az, ha az ember véleménye az, hogy a homoszexualitás egy nem normális dolog, de emellett nem bántja a melegeket, se szóval, se semmivel, csak egyszerűen az a véleménye, hogy betegség. Ha én lennék meleg, ugyanez lenne a véleményem. Soha senkit nem köteleznék rá, hogy márpedig ezt tessék elfogadni és normálisnak gondolni.

2020. jan. 22. 17:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonymousreview60 ***** válasza:
67%
Mert korlátolt vagy és mert nem normálisnak tekinteni a homoszexualistást olyan, mint nem normálisnak tekinteni a szőkéket vagy a zöldszeműeket vagy a 200 cm-nél magasabbakat.
2020. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
szerintem nem ugyanolyan
2020. jan. 22. 17:16
 3/67 anonim ***** válasza:
86%
De ha te őket nem fogadod el mások szexuális orientációját, milyen jogon követeled, hogy a te véleményedet meg elfogadják? Tehát rendben van mások bizonyos tulajdonságát nem elfogadni, de a tiédet, ami ráadásul maga a nem elfogadás, el kellene fogadni?
2020. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Igazából nem, csak ne akarják lenyomni a torkomon. Márpedig ezt akarják, már mindenhol jelen van. Filmekben, videójátékokban, reklámokban...
2020. jan. 22. 17:19
 5/67 anonim ***** válasza:
15%

Éltessen a tudat, hogy lassan felébrednek a nekrofíliások is, és követelni fogják, hogy fogadd el őket is normálisnak.

Mer már milyen dolog az, hogy az összeaszalódott pirinénivel nem utazhat kézenfogva a villamoson, néha smacizva?

2020. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
84%
Ne nézz tvt. Én sem bírom őket, de attól, ha valamelyik filmben feltűnnek vagy műsorban még nem érzem úgy, hogy "lenyomják a torkomon". Nem foglalkozom vele és kész.
2020. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
89%

Úr isten de gyűlölöm az ilyen áldozatkomplexusos embereket.

Nem fog senki pisztolyt a tarkodhoz, mert homofób vagy. Nem köt beléd senki az utcán azért mert azt feltételezik hogy homofób vagy. Nem fenyegetett tini korodban a veszély, hogy kiraknak az utcára a szüleid azért mert homofób vagy. Nem fognak tőled megvonni egy jogot sem azért mert homofób vagy.


Az egyetlen következmény amivel szembe kell nézned, hogy a neten, ha sokat járatos a szádat a hülyeségeidről, akkor az emberek beléd kötnek, meg oh jaj néha egy filmben vagy sorozatban van egy leszbikus vagy meleg. Ennyi. (Persze ez többnek tűnhet annál, ami, ha nincs tényleges életed, hanem csak videojátékokon és fórumokon vegetalod végig az éveidet)


Őrületes, hogy mennyire lehet látni hogy ki az akinek nincsenek tényleges problémái az életben, hanem a semmi miatt sajnálja magát...

2020. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
83%

5# Te alapbol reti vagy. Normalis ember nem gondolja azt hogy egy halott meggyalazasa (nekrofilia) ugyanaz mint mikor 2 felnőtt ember teljes tudataban a cselekedeteinek szereti egymast és egy párt alkotnak. A véleményem hogy az ennyire korlatolt faxokat elkene zarni, mert hatraltatjak az emberiség előre haladását.

Kérdező! A filmekben, jatekokban, könyvekben valo megjelenésük teljesen normális. Homoszexualitás egyes állatfajoknal is feltűnik, es az emberiségnel is már a kezdetek óta. Butaság lenne tabukent kezelni, meg kell szokni. Ugyanis valamit ugy abrazolni ahogy a valosagban is van, azt nem a torkodon valo lenyomásként kellene értékelni. Ez olyan mintha vissza térnénk oda hogy feketék nem szerepelhetnének sehol, vagy pl zsidók sem. Csak mert te nem fogadod el őket, és úgy érzed erőltetik rád. Nos ezt nem szabad így felfogni. Ami szokvanyos, létezik es nem beteges (halottal vagy gyerekkel valo szex) azt el kell fogadni.

2020. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
93%

“Márpedig ezt akarják, már mindenhol jelen van. Filmekben, videójátékokban, reklámokban...”

Talán mert a filmek, a videojátékok és a reklámok többé-kevésbé a valóságos világról szólnak, ahol bizony létezik homoszexualitás, így ezekben a művekben is létezni fog.

Vagy Te ezt hogy képzeled el?

El tudom képzelni, amint 50-100 éve még azt mondták, hogy hát oké, hogy léteznek feketék, de azért könyvekben/filmekben/videójátékokban ne említsük már meg őket.

2020. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
Na itt is ez megy, erőltetitek, hogy fogadjam el, hogy normális dolog :D aki pedig az életemről írt, hogy nekem csak videójáték meg fórum, az egy barom :D feltételezi, hogy jól ismer, közben meg fogalma sincs róla, hogy mi van :D ostoba.
2020. jan. 22. 17:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!