Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet azt elfogadni,...

Miért nem lehet azt elfogadni, hogy én nem fogadom el a homoszexualitást?

Figyelt kérdés
Nem bántottam őket soha, nem is fogom, de számomra nem normális dolog a melegség. Ezt miért nem lehet elfogadni? Miért akarják állandóan lenyomni a torkomon, miért "köteleznek" arra, hogy fogadjam el őket? Miért nem lehet meg a saját véleményem erről a dologról? Miért baj az, ha az ember véleménye az, hogy a homoszexualitás egy nem normális dolog, de emellett nem bántja a melegeket, se szóval, se semmivel, csak egyszerűen az a véleménye, hogy betegség. Ha én lennék meleg, ugyanez lenne a véleményem. Soha senkit nem köteleznék rá, hogy márpedig ezt tessék elfogadni és normálisnak gondolni.

2020. jan. 22. 17:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
82%

Annyira jókat írtak előttem, hogy nem is nagyon tudok hozzászólni.

A homofóboknál azt nem értem soha, hogy hogy tudnak ennyi időt, energiát fektetni ebbe a témában. Mintahogy előttem írta valaki, engem is hidegen hagy. De nem elutasításból, hanem mert annyira természetes számomra, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, mint az, hogy reggel felkel a nap. Nem értem, miért van másnak ebből problémája, azt meg főleg nem, hogy betegségnek nevezze. Hogy jössz te ehhez egyáltalán? Netán tudós vagy, és tudod bizonyítani valamilyen módon?

2020. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
76%

Attól,hogy filmekben és egyéb helyeken megjelenítik,az nem azt jelenti,hogy lenyomják a torkodon.


Ez olyan,mintha én főzni szeretnék a konyhában,de te nem szereted azt az ételt,ezért ne főzzem meg,hogy ne is lásd.


Nem kötelez arra senki,hogy azonos neműekkel szexelj,akkor mi a problémád?Miért olyan fontos neked,hogy a világ tudja a gyűlölködő álláspontodat egy olyan kérdésben,ami nem is érint igazán téged?


És az normális,hogy mások a természet rendje szerint a nyakadra szülik a csókos gyerekeket?

Na,ez az erőszak,mert az adódból teszik.

2020. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
80%
Az egyetlen dolog, amit kultúrember nem tolerál, az az intolerancia. Tessék utánanézni a Popper-paradoxonnak.
2020. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:

Úristen mennyi ideges, frusztrált homokosvédőnek sikerült válaszolnia :D ráadásul még buták is vagytok, mert sajnos én egy kérdést tettem fel, ti meg elkezdtetek dühből a fejemhez vágni 100 másik dolgot :D azta. Nem nagyon sikerült felfognotok a lényeget :D Na de legalább bebizonyítottátok, hogy tényleg nem tudjátok szó nélkül hagyni, ha valaki másképp gondolkozik mint ti.


Egyébként tőlem házasodhatnak, nem érdekel, bármit csinálhatnak, nem bántom őket, nem ez zavar. A tény zavar, hogy azt nem tudjátok felfogni, hogy vannak emberek, akik nem normális dolognak (nem természetesnek) tartja a homoszexualitást. Ennél jobban sajnos nem tudom leírni, ha nem értitek továbbra sem, és csak azt hajtogatjátok, hogy én milyen rossz ember vagyok, akkor ezzel nem tudok mit kezdeni, ti bajotok :D

2020. jan. 23. 06:49
 25/67 anonim ***** válasza:
77%

Szerencsére mindenki azt gondol a világról, amit akar. De te attól még egy korlátolt ostoba vagy, ez is tény :-D

És amúgy meg mit érdekel téged, hogy valaki elfogadja-e a nézőpontodat? Miért kéne elfogadni? Egyáltalán miért fontos az neked, hogy elfogadják?

"Miért nem lehet elfogadni, hogy én nem fogadom el" :-DD Paradoxon nem kicsit

2020. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egyszerűen csak vicces, hogy nem tartod természetesnek.

Akkor az állatok divatból csinálnak ilyesmit, vagy szerinted akkor mi az oka? Tényleg kíváncsi vagyok, ezt még senki nem válaszolta meg nekem. :(


Az nem elfogadás kérdése, hogy te állítasz valamit, ami egyszerűen NEM IGAZ.

Mondhatom azt, hogy nem szeretnék bemenni az erdőbe? Simán. De ha ezt azzal indokolom, hogy félek az ott élő vámpíroktól, akkor azért joggal néznek hülyének az emberek.

2020. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
16%
Felőlem mindenki azzal d*g, akivel akar, de a külön melegfelvonulásokat, vagy azt hogy a moziban b*zis reklámokat adnak le gyerekfilmek előtt is egyes országokban, na azt megvetem és gyűlölöm.
2020. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:
Jé végre egy normális ember :) na erről beszéltem, lenyomják a torkunkon. A gyerekekén is ezekszerint. Gusztustalan.
2020. jan. 23. 12:43
 29/67 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, ha nem természetes, miért csinálják az állatok? Még mindig kíváncsi vagyok. :)


Az meg, hogy létező dologként kezeljük, nem egyenlő a "lenyomják a torkomon"-nal.

Én nem szeretnék gyereket, akkor kezdem: elegem van hogy a filmekben állandóan gyerekek szerepelnek, meg gyerekük van az embereknek, ahh micsoda erőltetés!!

:D

2020. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim válasza:
22%
Kérdező,itt már az számít betegnek aki nem úgy gondolkodik mint ők. A csapból is az elfogadás,tolerancia,stb. folyik.Ha így folytatódik akkor pár év múlva szégyellni kell a heteróságot. Lehet lepontozni.
2020. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!