Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok hogy bírjátok elfogadni...

Lányok hogy bírjátok elfogadni ha meghívnak valamire?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ismerősöm beszámol, hogy mennyi mindent kap a barátjától meg h alap h mindig ő fizet mindent.

De ha belegondolok ez borzalmas.

Nem birok nyugodtan, szorongás nélkül enni ha meghívnak, mert belegondolok h azért a pénzért megdolgozott és lehet azt hiszi pénzzel megvehet vagy akármi..

nagyon nagyon szorongok, ha meghívnak meg akkor is ha más előtt kell enni mondjuk randin.

Viszont nagyrészt hallani se akartak eddig arról, hogy beleadjak pénzt valamibe vagy az én részem fizessem. És borzasztóan rosszul érint, bűntudatom van meg minden ha más pénzén csinálok valamit..... mások meg csak villognak a cuccokkal amiket a pasijuk fizetett.

Egyébként az a fura, hogy nagyon szeretek adni és elvárom h elfogadják mert az tölt el jó érzéssel, kapni nem szeretek, max ha kézzel csinált dolog az a valami. 21L


2019. okt. 8. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
És ezt miért Szépség ès Divat/Plasztikai műtétek ketagóriàba írtad???!!! 🤔
2019. okt. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleinte én is hasonlóan voltam. Sőt, még most is sokszor. Van, hogy egy tábla csokit nem tudok megenni egyedül anélkül, hogy ne lenne bűntudatom, hogy nem osztottam meg a párommal és önző dög vagyok. Pénz ugyan ez. Ha magamra merek költeni önző dög vagyok, ahelyett, hogy a párom segíteném belőle. Ha meg vesz nekem valamit, persze jól esik, de úgy érzem kihasználom és megfosztom a "keserves" munkával megszerzett pénzétől-holott tudom, hogy szívesen adja. Ezt csak fejben lehet le küzdeni és nagyon erős akaraterő kell hozzá, hogy sikerüljön.
2019. okt. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zsoltmester ***** válasza:
Ritka az ilyen mint te. Nyilván azért fogadják el mert mindenkinek jólesik a törődés, én is jobban szeretek adni de néha egy apróság jólesne viszonzásul mindenkinek. Az hogy a lányok ezt nem értik vagy nem látják elég nagy baj.
2019. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
De most akkor végül is azt kérdezed, hogy hogy lehet, hogy más nem lelkibeteg ilyen tekintetben, és tudja helyén kezelni a dolgot?
2019. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tanúltam meg elfogadni ,hogy az összes srác akit ismertem egy élősködő volt,és kihasznált. Ezek után már örűltem inkább ha valaki rám is gondolt.meg gondolj bele.ha egy fiú randira visz..ő hív el, ezt ő akarja akkor szép hogy ő fizet. Milyen gáz lenne ha jönne a pasi és megszólalna.. Jaj de meginnék veled egy kávét de fizess már te.

Meg nem feltétlen villogás ha valaki örűl annak amit vett neki a pasija. Nem tudhatod ,hogy a lány meg mit ad neki cserébe erre is van példám: Egyik srác vett nekem 30 ezerért egy szoknyát amire gyűjtöttem,de cserébe kb én mindennap ezreket adtam neki cigire, meg én etettem,és színte nállam lakott.

Meg én nekem sokszor eszembe jut ,hogyha meghív valaki valamire ,hogy én már annyit adtam,ideje ,hogy én is kapjak. Persze ezt később meg lehet hálálni.

Bocs ,hogy hosszúra nyújtom,de példákkal az egyszerűbb,szóval itt egy újabb.

Annyiszor mentem le a horror cirkusz előadására ,hogy az egyik sráccal ősszehaverkodtam,és folyton beenged ingyen. Meg már a főnök is ingyen enged be.Ráadásúl alhatok is nálluk. Előszőr kellemetlen volt,de láttam,hogy amúgy ennek örűlnek. Nekik is jó érzés ,hogy adnak valamit, és szeretik ha ott vagyok. Ennyi. Ráadásúl később segítettem nekik sátrat bontani. Nekik ez jobban jött mint az a 3500 ft.

Neked is jó érzés ha adsz, gondold azt,hogy talán ha meghívnak valamire az meg nekik jó.Max ki tudod egyensúlyozni.

2019. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!