Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon sikertelen, félénk...

Nagyon sikertelen, félénk fiúk! Ha választanotok kéne, hogy oda menjetek egy csajhoz, vagy egy harci bevetésre menni, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Képzett katonák, harcosok lennétek. Tudom, nagyon elméleti a kérdés, meg fantasy kategória szinte, és a félénk fiú nem lehet jó katona. Viszont van ellenpélda, egy szovjet marsall, Rokosszovszkij, aki szintén félénk volt a nőkkel szemben, a feleségét nagyon nehezen tudta megszerezni, de hiába a magánéleti nehézség, a Vörös Hadsereg legkiválóbb (legalábbis az egyik) katonája lett. Német példáról is hallottam, hogy egy vadászpilóta ász elég sok győzelmet aratott (náluk mondjuk a 100 feletti igazolt találat nem volt ritka), szintén nagyon bátor volt, de a bajtársai szerint tartott a nőktől, ő azt hiszem nem élte túl a háborút. Egy dokufilmben a Waffen SS egyik veteránja arról beszélt, hogy sok fiatal katona szűzként halt meg a csatatéren. A régi időkben, amikor gyakoriak voltak a háborúk, az asszonyok mindig a háborús veteránokhoz mentek hozzá. Egy kicsit eltértem a kérdés tárgyától, de valamiféle magyarázatot hozzá szerintem szükséges volt adnom.
2020. jan. 22. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kétfajta félénkség azért egyáltalán nem tartozik egy lapra, és nem is függ össze egymással.

Az ismerkedéshez önbizalom kell, a harchoz meg bátorság.

2020. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Elküldeném a csajt harci bevetésre én meg elfutnék.
2020. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy harci bevetés a nővel szemben (értsd: verekedés kézzel-lábbal), és ha nyer, akkor kinyírhat, ha én nyerek, akkor a barátnőm marad:).
2020. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az önbizalmam rottyon van, katonának meg egészségügyileg rottyon van.


Viszont - ha ne adj isten úgy van -, szívem szerint résztvennék a háborúban Magyarországért.


Akár "csak" téglát pakolni a lebombázott városban, vagy bármilyen más hátországi feladatra.


Nem hiszem, hogy ez a kettő nagyon összefügg.

2020. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"katonának meg egészségügyileg rottyon van."


Akarom mondani katonának egészségügyileg alkalmatlan vagyok. :D


Nem is tudom, hogy sikerült ezt így félreírnom... :)

2020. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nőkhöz sem értek,és a háborúhoz sem.A kérdésed szerint,képzett katona lennék,szóval nem lenne teljesen ismeretlen a terep,a haláltól meg nem félek,úgysincs miért élnem.Ugyanakkor,megvan az esélye,hogy nyomorékká roncsolnak.Egy nő szimplán visszautasítana,de nem szakítaná le a végtagjaimat,vagy törné el a gerincem.Elméletileg a csajt választanám,gyakorlatilag meg mindkettő fantasy kategória,egyikre sem vagyok alkalmas.
2020. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Másik csapatban játszom, de az most szerintem lényegtelen. Tökre félek közeledni srácokhoz még részegen is a bulikban. DE. Ha valaki közölné, hogy válasszak, hogy odamegyek egy sráchoz vagy fogjam meg a gépkarabélyt és indjuljak a frontra, akkor végig se hallgatnám a mondatot, mert már flörtölnék a legközelebbi emberrel.


24/F

2020. jan. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!