Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van bakancslistád?

Van bakancslistád?

Figyelt kérdés
Ha igen, mik szerepelnek rajta?:)
2020. jan. 27. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem nevezem bakancslistának, mert elcsépelt szó, de van egy-két dolog, amit mindenképpen el akarok érni, illetve ezidáig elértem:

- Maratoni futás: Már futottam maratont, de a célom 3 óra alatt.

- Balaton átúszás: Eddig kimaradt, talán idén, vagy jövőre.

- Egy legalább 4 ezer méter magas hegy megmászása, értelemszerűen nem valami magasba felvonóval és onnan egy kevés séta/mászás, hanem rendes túraként. És persze emellett minél több szép hegy, szurdok, stb. Extraként egy 5 ezres hegy a Kaukázusban vagy Dél-Amerikában.

- Balaton körbetekerése 10 óra alatt. Valószínűleg most is menne, csak sosem próbáltam egyedül körbetekerni, eddig csak ilyen megállunk fürödni, sörözni változat volt.

- Valamely ultramaratoni táv lefutása ésszerű idővel, egyelőre konkrétum nélkül. 12, 24 órás? 100 km? Spartathlon? Még nem tudom.

2020. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy listám van azokról az országokról, amikbe mindenképpen el szeretnék jutni.
2020. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van.

-Bungee Jumping

(Ezt most nyáron tervezem)


-Tandemugrás

(ez már meg van)


-Spartan Race

(Ez most április 4én lesz meg Veszprémben)


-Főbb amerikai városok bejárása


-Külföldön dolgozni


-Testépítő versenyen egyszer elindulni

-kockák megszerzése (hason)

(A fenti 2 azért bakancslistás nekem, mert már +8 éve edzek és mindig is 25% testzsír körül voltam és már elérkeztem arra az izom tömegre, hogy realitás lenne egy verseny valamikor, de soha sem diétáztam eddig. Még kockáim sem voltak így most azokért küzdök)


-Egy jó számot írni

(Zongorozák, dobolok, gitározok és éneklek. Már tini koromban írtam pár számot, amig nem igazán annyira jók :D így jött hogy legalább 1 objektívan jó számot írjak ha nem is vagyok hivatás szerűen zenész)


-Cessna vezetés

(Ez még nem biztos, de most nyáron tervezem és már meg van hol)


-Egy film vagy sorozatban lenni. (Nyílván statiszta ként)


-Balatont körbe biciklizése

(Ez is remélhetőleg most nyáron meg lesz, már van rá társam)


-Balatont átúszni


-VR kipróbálása

(Ez is valamikor még idén, mert kb 6 ezertől már lehet, szóval könnyű dolog a listán)


-Egy durva hullámvasút

(Mindig is féltem felűlni, így valamilyen nagyon durván gyorsra szeretnék)


-Fesztiválozás (Sziget, Sound)

(Kicsit furcsa, de soha sem voltam most 22 vagyok és picit zavar. Legalább egyszer éljem át)


-Zipline


-Lőfegyverekkel tőtéren lőni


Nem rég kezdtem el és viszonylag gyorsan haladok rajta szóval még gondolom rengeteg dolog rá fog még kerülni.

2020. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Van.

Görögország

Delfinekkel úszni

Tengeri, vagy dunai hajóút

Saját ház, vagy lakás

2020. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lakóautóval bejárni Európát
2020. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az új munkahelyemen helyt állni. Beindítani végre egy tanult dolgot. Egy lábfétist kedvelő barátnőt találni.
2020. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!