Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rosszat mondtam azzal, hogy...

Rosszat mondtam azzal, hogy egy 15-16 éves gyereknek nem való gyerek?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom, hogy egy 15-16 esetleg 17 éves lánynak semmilyen körülmények között nem való gyerek, hiszen ő is az még, bármennyire is érzi magát érettebnek a koránál.Na és mikor ott hagyja az iskolát és mikor még a pasija is egy drogos, vagy csak nincs meg a biztos anyagi háttere. Egy gyerekről van szó, egy életről.Ez a véleményem 18 éves lányként. Ez volt a téma a társaságban és jól le lettem szidva, hogy mit játszom én a felnőttet, hogy mit tudok én az életről. Egy kisebb vita keletkezet belőle.És én nem tartom magam felnőttnek, de azt tudom, hogy ez nem normális.Most rosszul kéne éreznem magam, mert ez a véleményem?

2020. febr. 2. 19:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igazad van. Egy 17 évesnek még semmilyen anyagi háttere nincs. Hiába a gazdag szülők vagy pasi. Az nem az ő pénze. Majd ha dolgozott pár évet és lesz annyi pénze, hogy ha beüt a baj egyedül is el tudja tartani ill lesz hozzá szellemi érettsége majd akkor bele lehet vágni.
2020. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!