Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ha sok...

Titeket nem zavar ha sok gyerek rohangál, nektek szalad ordibál körülötettek? Voltam ma egy marketbe és alig tudtam nyugodtan vásárolgatni, nézelődni. Ilyenkor a szülők miért nem szólnak a gyereknek? Van aki a munkából jön, fáradtan.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 18:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Mert nekik természetes hogy rohangálnak a gyerekek.

Engem is zavar, és en nem is hagytam.

2019. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%

Mert gyerekek, és az a dolguk, hogy rohangáljanak.


Nekem nincs gyerekem, de én nem akadok fenn ilyeneken. Nekem rohannak, rámosolygok, és megyek tovább a dolgomra.


Az aki ilyenen fenn akad, az alapból frusztrált, nincs megelégedve az életével, alapból nem a rohangáló gyerekek a baja, csak úgymond "hab a tortán" és rajtuk vezeti le.

2019. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Mit csináljon a gyerek, álljon úgy ott a szülei mellett, mint egy mini felnőtt? Ha egy gyerek felnőttnek akar látszani, akkor az a baj, ha meg gyerekként viselkedik, akkor az.
2019. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Azért manapság tényleg illő volna némely gyereket megnevelni kicsit. Nagyon átesnek ám a ló túloldalára és sajnos a szülők le se .... sajnos.
2019. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van gyerekem ketto is egyik meg pici. Igaz mindketto tud mar rohangalni de egyiket meg be lehet tenni a babakocsiba ha muszaj. (be is szoktam) a masiknak elmondtuk sokszor, hogy benn nincs eves es jatek.

En egyetertek a kerdest kiiroval a bolt nem a rohangalas helyszíne. Hat ha tetszik valakinek ha nem, sztem taplo az a szülő aki mindent megenged a kolykenek. Pl.. Boltban rohangas, biciklizes/rollerezes a boltban, eves a boltban (ezeket mar lattam). Neveles kerdese meg ismetles a tudas anyja. Igen, volt hogy elszakadt a cerna nalam es megfogtam a gyereket es kivittem szepen leszarva a vasarlast de kovetkezetesen nekem sikerult mindenfele veres vagy akarmi nelkul megtanitani.

2019. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon béna vagy. Te biztos fegyelmezetten meneteltél gyerekkorodban. Vagy nem is volt gyerekkorod.
2019. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6-oska,elég jó gyerekkorom volt,akkor még nem volt számítógép.Normális nevelést kaptam,tudtam viselkedni emberek közt.
2019. ápr. 8. 19:21
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Bele kell törődni, hogy megváltozott a világ.

Ma már azt a gyereket viszik orvoshoz amelyik nem őrjöng és rohangál, mert az lóg ki a sorból és a mesekönyvet nézegető gyerek lesz a viselkedészavaros.

2019. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy gyerekem van, gyakorlatilag baba korától tanítottam a helyes viselkedésre közösségben, pl. boltban. És nem is kellett fegyelmezni, csak lekötni, mesélni neki. Enni-inni sem engedtem a boltban, alapból nem is maradtunk olyan sokáig, hogy ne bírta volna ki. Rohangálni már csak az ő biztonsága érdekében sem engedtem, de eleve olyan helyzetet teremtettem, hogy fel sem merült, legalábbis nem emlékszem ilyen esetre. Később, nagyobb korában volt némi nyávogás, hogy vegyük meg ezt vagy azt, de nem olyan hangerővel, hogy gond lett volna. Viszont 2+ gyerekkel nem tudom, hogyan oldottam volna meg.
2019. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Mikor én voltam gyerek, akkor azért nem lehetett a boltban rohangálni, mert még legfeljebb csak a nagyobb városokban léteztek hipermarketek, ahol hatalmas tér lett volna a polcok között. Minden boltban, ahová jártunk, szűk sorok voltak, még én is úgy emlékszem rájuk, hogy alig lehetett elférni, pedig akkor még kicsi termetem volt. Ma már jó tágas terek vannak a boltokban, miért ne szaladgálhatnának a gyerekek? Sokkal zavaróbb mondjuk egy utcán dohányozó vagy egy szemetelő ember, akik a környezetüket is szennyezik, mint egy gyerek, aki egyszerűen csak gyerekként viselkedik.
2019. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!