Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Nem merem mondani a szüleimnek?

Fiatal felnőtt vagyok, egyetemista, munkám még nincs. Úgy érzem, hogy a szüleim elég sokat költenek rám. A minap anyukám megkérdezte, hogy nincs-e szükségem valamilyen ruhadarabra én pedig elmismásoltam a választ. Egyre kellemetlenebbnek érzem, ha a fizetésüket rám költik. Más is érzett így? Ez normális?

Kérdések hasonló témákban: gyerek, kapcsolat, szülő, pénz

febr. 8. 22:30  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, ezert meloztam 18 evesen mar szupermarketben kasszaban, es ezert brigadoztam vegeig egyetem alatt, es nem csippcsupp bolcsesz szakotvegeztem :) nekem ezert is az egyetemi eveim voltak a legrosszabb es legkemenyebb eveim eddigi eletemben. 8 ora munka, 3 ora vezetessel munkaba, es mostmar sajat haztartas fenntartasa szamomra ezert orom es semmiseg. Valamit valamiert. Viszont 18 eves koromtol mondhattam a szuleimnek hogy "nem" , mert nem toluk fuggott az eletem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 8. 22:57 Privát üzenet
Igen. Én is ugyanezt éreztem míg nem kezdtem el dolgozni. Olyan ingyenélőnek tartottam magam és szégyeltem. Pedig csak 3,5 éves képzésen voltam. Nem is tudom mi lett volna, ha 5-6 évig vagyok eltartott. Normális, nekem is kellemetlen érzés volt. Főleg azért mert, a szüleim nem tehetősek.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 8. 22:58 Privát üzenet
hollófernyiges nevű felhasználó válasza:

Egyetemista vagy, az a munkád, hogy tanulsz. Ha nem jelentesz túl nagy terhet a családi költségvetésnek, ne legyen lelkiismeretfurdalásod.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 9. 07:38 Privát üzenet
Orulj neki hogy megkérdezik. Istenem tenyleg ez a legnagyobb bajod hogy valaki ruhát akar neked venni?

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 9. 09:22 Privát üzenet

Én már 16 évesen ezt érzem, nyugi.

Megyek is dolgozni nyáron, te is keress munkát szerintem, ha ennyire zavar.

L

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 9. 10:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi. Negyes nem tudom honnan vette, hogy ez a legnagyobb bajom....

# 6/7Időpont febr. 9. 11:39 Privát üzenet
3 óráig tartott a supermarketba elmenned? ^

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 12. 20:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudom megkeresni 1967-ben született testvérem? Annyit tudok hogy mikor született, és állítólag meghalt. A legidősebb családtagunk semmit nem hajlandó mondani. Szüleimnek nem...
Valamit el szerték mondani a szüleimnek, de félek. Mit tegyek?
Most fogok ballagni, és mikor este az egész család itt van, szeretnek a szüleimnek egy szep köszönet mondó szöveget mondani, a sok fáradozásert amit a 8 év alatt ertem tettek,...
Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy felakarok mondani a jelenlegi melóhelyen?
16 éves vagyok és már nem szeretnék verset mondani, de a szüleimnek ez nem tetszik . Hogy oldhatnám meg?
Tudnátok nekem mondani mit készítsek házilag szüleimnek lánytesómnak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!