Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merem mondani a szüleimnek?

Nem merem mondani a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Fiatal felnőtt vagyok, egyetemista, munkám még nincs. Úgy érzem, hogy a szüleim elég sokat költenek rám. A minap anyukám megkérdezte, hogy nincs-e szükségem valamilyen ruhadarabra én pedig elmismásoltam a választ. Egyre kellemetlenebbnek érzem, ha a fizetésüket rám költik. Más is érzett így? Ez normális?

2020. febr. 8. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezert meloztam 18 evesen mar szupermarketben kasszaban, es ezert brigadoztam vegeig egyetem alatt, es nem csippcsupp bolcsesz szakotvegeztem :) nekem ezert is az egyetemi eveim voltak a legrosszabb es legkemenyebb eveim eddigi eletemben. 8 ora munka, 3 ora vezetessel munkaba, es mostmar sajat haztartas fenntartasa szamomra ezert orom es semmiseg. Valamit valamiert. Viszont 18 eves koromtol mondhattam a szuleimnek hogy "nem" , mert nem toluk fuggott az eletem.
2020. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én is ugyanezt éreztem míg nem kezdtem el dolgozni. Olyan ingyenélőnek tartottam magam és szégyeltem. Pedig csak 3,5 éves képzésen voltam. Nem is tudom mi lett volna, ha 5-6 évig vagyok eltartott. Normális, nekem is kellemetlen érzés volt. Főleg azért mert, a szüleim nem tehetősek.
2020. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hollófernyiges ***** válasza:
Egyetemista vagy, az a munkád, hogy tanulsz. Ha nem jelentesz túl nagy terhet a családi költségvetésnek, ne legyen lelkiismeretfurdalásod.
2020. febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Orulj neki hogy megkérdezik. Istenem tenyleg ez a legnagyobb bajod hogy valaki ruhát akar neked venni?
2020. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már 16 évesen ezt érzem, nyugi.

Megyek is dolgozni nyáron, te is keress munkát szerintem, ha ennyire zavar.


L

2020. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Negyes nem tudom honnan vette, hogy ez a legnagyobb bajom....
2020. febr. 9. 11:39
 7/7 anonim válasza:
3 óráig tartott a supermarketba elmenned? ^
2020. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!