Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Földön fekvő embert találtam...

Földön fekvő embert találtam elhagyott aluljáróban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen segítettem neki felülni, majd kihívtam a Máltaiakat, akik nem voltak nagyon lelkesek. Azt mondták ne várjam meg őket. Otthagytam, de vissza fogok menni, csak töltöm egy kicsit a telefont. Mit tegyek még, kinek szóljak?
2020. febr. 9. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mentőkről hallottál már? Segélyhívóról?
2020. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Hívd a 112-őt.
2020. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Hajléktalan? Ha igen:

[link]

Ha láthatóan rosszul van, baja van, mentők.

2020. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy egyszer hasonló emberhez mentőt hívtam. A mentősök meg elküldtek az anyámba, hogy ehelyett mehettek volna egy szülő nőhöz vagy egy infarktusoshoz, szó szerint ezt mondták. Mindegy, most visszamegyek, ha még mindig ott van, akkor hanyagolom a Máltait, kihívom a mentőket.
2020. febr. 9. 18:15
 5/7 A kérdező kommentje:

Hármas, ezt a számot hívtam, amit te is adtál:


[link]

2020. febr. 9. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak egy mezei csöves, azzal meg tényleg nem nagyon tudnak mit kezdeni a mentősök.
2020. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Hívd ki nyugodtan a mentőket, azzal meg ne foglalkozz ha pampognak, nekik az a dolguk, hogy kimenjenek a segítségre szoruló emberekhez. Sajnos a magyar egészségügy ilyen, hogy segítség helyett csak kioktatni tudják az ember. Öcsémet is elküldték a mentősök az anyjába, aztán kiderült, hogy szívbeteg és gyógyszert kell szednie. Képzeld el, ha akkor ő hallgat a mentősökre akkor lehet, hogy már nem is élne.
2020. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!