Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki azt kapja, amit...

Mindenki azt kapja, amit megérdemelt? Igazságos az élet?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
A családi háttéred pl. adott, szerinted egy csecsemő megérdemli, hogy alkoholistákhoz szülessen? Na ugye. De a felnőtt életéért már ő felelős.
2020. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ezzel nem értek egyet. Valóban vannak olyanok akik megérdemlik de azok nem tesznek ez ellen semmit. Én tettem és még is a rosszat kapom. Na ilyenkor mi van? Akkor is megérdemlem?
2020. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazságos.
2020. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%

Az élet egy vászon. Te fested meg a saját képedet.

Igazságos?


Ki tudja? Mihez képest?

De te vagy a festő, és a kezedben van az ecset. Mit számít más...

2020. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki azt kapja amit megérdemel?

Nagyon nem.


Mindenkinek abból kell gazdálkodnia amije van?

Igen


Ha többre vágysz mint amid van tehetsz érte?

Igen

2020. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem igazságos, sose volt az, sosem lesz az. Viszont nem kell megelégedni azzal, amibe beleszülettél, dolgozhatsz a sikeredért.
2020. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az élet nem igazságos. Volt egy régi kolléganőm, aki 21 évesen halt meg autóbalesetben, mégis mit tett volna, amivel ezt érdemelte? Aranyos, vidám, csupa élet lány volt, de ha egy hisztis liba lett volna, akkor mi van? Akkor "megérdemli"? Szerintem teljesen hibás ez a megérdemli vagy nem gondolkodás, nekem nem feladatom megítélni, hogy a másik ember mit érdemel vagy mit nem.
2020. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Élet nem igazságos.. Ha az volna, akkor a szegény kis zebrát aki csak legelészik a mezőn nem enné meg az oroszlán.
2020. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer fenn, egyszer lenn, sokszor tapasztalom én is. Az én esetemben, véleményem szerint, sajnos igaz, hogy "Mindenki azt kapja, amit megérdemelt".
2020. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!