Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek nevezik azt a helyet,...

Minek nevezik azt a helyet, ami az iskola után, de még nem a munkahely?

Figyelt kérdés

Sok olyan "fiatal" él a világban, akik már megtanulták azt amit kellet, kijárták az iskolákat, de nem kell nekik munkába menni (tán nincs is rá szükség), csak otthon van esetleg, és kvázi unatkozik.

E helyett elmegy erre a helyre, és ott mindent tud csinálni (tanulni, fejleszteni, játszani, ismereteket gyűjteni, szórakozni, élményekkel gazdagodni, stb.)

Erre mi a megoldás, mi a neve annak a helynek, ahol ilyeneket csinálni tud egy normális fiatalember?

Nem iskola, de nem is a munkahelye...

Lényegében az iskola továbbfejlesztett verziója, szórakozási lehetőségekkel, és még sok sok mindennel.

Többnyire mert szeretne társaságban lenni, és olyan dolgokat csinálni, amivel el is érhet sikereket, eredményeket... és persze a saját világát ott találja meg, mint társak, és körülmények!!! Mi lehet az a hely?

(pl. ifjúsági klub, vagy ilyesmi...?)


2020. febr. 14. 02:54
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Te most az egyetemről beszélsz szerintem.
2020. febr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem létezik.
2020. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ifjúsági klubba akkor is mehet valaki, ha már dolgozik, csakúgy megjegyzem.
2020. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Munkanélküliség, állás keresés :)
2020. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugat-Európában elterjedt a gap year, amikor az egyetem után elmennek néhány hónapra/egy évre a fiatalok utazgatni a nagyvilágban mielőtt munkába állnának. Én csak ezt ismerem.
2020. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!