Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti gondoltatok már arra, hogy...

Ti gondoltatok már arra, hogy csak simán el kéne tűnni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan erre gondolok, hogy valami módon meg kéne szakítanom a kapcsolatot a mostani környezetemmel. Véget vetni mindennek. Ti is gyakran éreztek ilyesmit?

2020. febr. 14. 21:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok, lassan itt az érettségi. A pályaválasztástól kezdve, az eddigi életem döntéséiig úgy érzem szinte semmit sem én akartam. Mikor ez ellen lázadtam, akkor pedig máris mindenki megutált. De én már tényleg meguntam a “mindenkinek megfelelés” című drámát. Szóval igen, határozottan szeretnék új életet kezdeni, eltűnni innen, bánom is én hova kerülnék, csak menjek el, és had próbáljam megtalálni a helyem.
2020. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24 évesen gondoltam erre, ma már nem. Most 29 éves vagyok. Kemény munkával, de kijöttem a rossz állapitból, szóval a gyógyulás nem lehetetlen. Kitartást.
2020. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha ezt munkahelyi környezettel, lakókörnyerettel kapcsolatban érzed, akkor meg is kell lépni mihamarabb. Ha a magánéletben, családdal kapcsolatban, ott nem egyértelmű a helyzet, de én nem javasolnék ilyen drasztikus lépést.
2020. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Faceröl en el vagyok

Idegeneknek nem lathato szinte az adatlapom es magamrol nem posztolok. Es nem ott élek

2020. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Gyakran gondolok rá
2020. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jó lenne . Gazdag lennék egy rönkház a hegyekbe es ott èlnék mint a yeti.
2020. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az északi tó fantomja
2020. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!