Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy elment...

Más is érzi úgy, hogy elment mellette az élet?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, de én teljesen így érzem sajnos. Valamiért én kicsit zárkózottabb vagyok, de akárhogy próbálom, nem bírok változtatni rajt. Ezért sok dolog kimaradt az életemből, ami más fiatalnak alap dolog volt. Egyre jobban zavar ez az érzés. Más is érez így? Mit lehet tenni ellene?
2020. febr. 16. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem hagytál ki semmit. Ami manapság a fiataloknak alap, az felnőtt fejjel rossz. Szóval nyugi. Élj ahogy neked jó, ne úgy ahogy mások.
2020. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Igen, nálam is sokminden kimaradt anno.

38F

2020. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, bár én azt sajnálom, hogy nem tanultam míg lehetett ingyen. A többi nem érdekel.
2020. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

37F. vagyok, egy alapbetegség miatt korlátozva van az életem, de azt érzem, hogy én, saját magamat is jobban korlátozom, tehát mintha 2*-esen szívatnám magamat.

Ha valaki egészséges, akkor rájönni, hogy az élet hosszú, ha figyelünk magunkra, és ezt a hosszú időszakot tartalommal kell kitölteni, ami rajtunk múlik. Szóval indulj neki!:


"A könnyebb utat akarod választani, mert félsz. Félsz, mert ha elbuksz, akkor nem tudsz mást hibáztatni. De hadd mondjak valamit: az élet ijesztő, szokj hozzá! Nincsenek varázsos megoldások, minden tőlünk függ, úgyhogy állj talpra, menj és tegyél érte valamit! (...) Az értékes dolgokat sohasem könnyű megszerezni." /Dokik/

2020. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

En azt sajnalom hogy minden ami fergeteges öröm az életemben csak pillanatokig tart. Mintha tele lenne az eletem "hullo csillagokkal", soha nem huzamos nalam semmi ami jo. Tovaszàll.

Pl parkapcsolat -felhökben járok a szerelemtöl-erre otthagynak meg minden ilyen.

2020. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Én meg enyhe autista vagyok, beilleszkedni sehova se tudok. Meglenni valahol esetleg igen.


Partiarc sohase volt, bár ezt a részét nem bánom.


Az a vicc, hogy alakult baráti köröm, főleg a gimiben a "hasonszőrűekből", de közülük is totál kilógok.


De a legrosszabb az, hogy a "felnőtt életem" totál kisiklott.


2012, az érettségi óta folyamatosan tanulok, annyi végzettségem van már most, hogy konkrétan már nem merem felvállalni.

Ráadásul nehezen tanulok (és nyomás alatt nem is tudok teljesíteni), így nekem ez nem azt jelenti, hogy ok, heti 2-szer bejárok órákra, kicsit kényelmetlen és vizsgaidőszakban lesz pár nehezebb hetem. Nem, folyamatosan kell tanulnom. :/

Risztov Éva kitette a hivatalos oldalára, hogy ki mit csinál most hétvégén...? Én? Tegnap? Tanultam. :D Jóformán egész nap.


A pénzem nagyon durván elfogyott, ha azt nézzük, hogy 200 felett csak 3-4 hónapig kerestem, azelőtt még annyit se, azután kb. semennyit... és csak sulikra kb 1,3 millió ment el, jogsira és autóra (a vezetési tudás is az első szakmáimhoz kellett volna, ott kb nincs meg az ember vezetés nélkül) felbecsülhetetlen, de kb 2 millió...


Összegezve: időm semmi, pénzem semmi, barátok vagyogatnak, de..., párkapcsolat semmi, idegállapot tropa, lelkiállapot tropa...

2020. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt! Megpróbálok reagálni mindegyikre.


1#: De azért én szeretném kipróbálni azt is, milyen partyarcnak lenni, önfeledten bulizni :)


2#: Te hogy teszed magad túl rajta?


3#: Azt én is, ha akkor a mai szemmel láttam volna a világot, egy mérnöki diplomát bármi áron letettem volna.


4#: Sajnálom, kicsit é is ilyen vagyok, úgy érzem ez az én hülyeségem is, de változtatni mégsem bírok.


5#: Ez igaz, de sok ilyen jó pillanat biztosan szép emlék tud maradni és érdemes élni a következőért :)


6#: Én is 2012-ben érettségiztem, beilleszkedni szintén nem nagyon tudok, ezért 3x olyan nehéz minden.

2020. febr. 16. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!