Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha 25 évesen...

Szerintetek gáz, ha 25 évesen még otthon lakom?

Figyelt kérdés

Én is (25) és bátyám is (27) otthon lakunk. Bátyám már végzett az egyetemen, és dolgozik, én idén végzek majd. Szerintetek gáz, ha ilyenkor még otthon lakunk? Abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy busapestiek vagyunk, így nem kellett sehova se költözni tanulmányaink miatt. Viszont sok szaktársam szerintem főként irigységből szokta a szememre hányni, hogy ennyi idősen már bőven el szokás költözni. Persze többségük vidéki, így nekik alapból különbözik a helyzetük.


Ti mit gondoltok erről? Arról meg ne is beszéljünk, hogy ilyen albérlet árak mellett kb lehetetlen elköltözni, ha még nincs saját fizetésed.



2020. febr. 16. 15:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

Én is úgy gondolom,hogy 25 évesen mai világban természetes dolog,ha még otthon lakik az ember.


30 fölött viszont már véleményem szerint költözni kell.Az már szerintem is ciki.


Én 28 évesen költöztem sajátba( nem apuka anyuka,nem csok által)egy pillanatig nem bántam meg,hogy lakásra költöttem a pénzemet.

2020. febr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszi a megerositest, utolso kommentelő. Valahogy en is igy erzem. Nincs annal rosszabb, ha alberletre kell koltened, ami megcsak nem is a tied. En is inkabb most lakasra gyujtok. Abban a szerencses helyzetben vagyok hogy van a nevemen lakas, de amig nincs rendes fizetesem, jobban megeri kiadni.
2020. márc. 1. 00:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Ohh akkor nagyon szerencsés vagy,ha van a neveden egy lakás és ki van adva.Azzal még csajozni is tudsz a discoban.


Viszont ami nekem 25 évesen discoban nem vált be, az az a duma,hogy "kislány"menjünk az első busszal haza anyámékhoz.

Van egy lakásom ami ki van adva,ez szerintem jó csajozós

2020. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Logikus, de most itt a csajozásról nem volt szó. Persze, kényelmetlenebb ebből a szempontból ha a szüleiddel élsz, de ha egy lány csak emiatt hagy ott, mert ő mondjuk alapból nem budapesti és anyu apu fizeti neki az albérletet, akkor az a lány tényleg megse érdemel téged. Hány ilyen szaktársam van/volt, aki mindig felvágott, hogy ő már egyedül él, csak mondjuk 99%-uk nem pesti, nyilvánvalóan el kellett költözniük a tanulmányaik miatt.
2020. márc. 2. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!