Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a te személyes népszerűtlen...

Mi a te személyes népszerűtlen véleményed?

Figyelt kérdés

2020. febr. 17. 01:22
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
26%
#30 Nem, sajnos lepontoznak mindenkit, egy másik kérdésben írtam, hogy nem lehet véleményed másról, az illegális és lám, láthatod. Ez pont nem az a kérdés szerintem, ahol pontozgatni kéne, mivel itt nincs jó vagy rossz vélemény, de hát ők tudják.
2020. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
9%

- Az egészségügyet felében piaci alapúvá kellene tenni.

- A kutyatartást erősen korlátozni, vizsgákhoz, engedélyhez kötni, csak bizonyos kutyafajtákat engedni lakásban tartani, büntetőjogi kategóriává tenni, ha a kutya elszökik, megtámad valakit vagy valamit, vagy ha sétáltatáskor a gazdi nem tartja be a szabályokat.

- Szintén hasonlóan birságolni közlekedésben a szándékos veszélyeztetőket, gondolok itt azokra, akik beláthatatlan helyeken előznek, szandékosan nem engedik át a gyalogost a zebrán, stb., stb.

- Legalizálni az összes drogot, a legveszélyesebbeket is, de mindet ellenőrzött, szabályozott keretek között.

- Ha valaki valamely tulajdonságot, legyen az őszinteség, precizitás, jó képességek valamiben, vagy akár rossz tulajdonságok, nagyon hangsúlyoz magáról, az a legtöbb esetben nem igaz.

- A hazai közoktatás és felsőoktatás nem az utóbbi évtizedekben lett rossz, korábban is rossz volt alapjaiban, csak az ebben felnőtt lakosság nem is akar változtatni rajta.

- Trianon messze nem volt annyira igazságtalan, mint ahogy sokan előadják. Jogos volt a nemzetiségek elszakadási igénye, az új határokkal több ember került a nemzetiségének megfelelő országba, mint amennyien nem. Lehetett volna igazságosabban is, és akkor kevesebb magyar kerül a határon túlra, de Nagy-Magyarország a mostaninál sokkal igazságtalanabb lett volna, tekintve hogy valamivel 50% alatt volt a magyarok aránya.

2020. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%

Ja, az én pizza "törvényem" kimaradt:

Bár szerintem sem jó az ananász a pizzán, de ez nem túl érdekes. Azonban a ketchup pizzán az megbocsáthatatlan bűn. Szerintem aki ketchupot rak rá, az egyszerűen nem szereti a pizzát, hiszen a ketchuppal a paradicsomszószt és a fűszerezést nyomja el édes ízzel. Semmi bajom a ketchuppal, melegszendvicsen teljesen jó, de a pizzaszósz teljesen más ízt ad, ketchuppal leönteni kb. olyan, mint ha csokiszósszal öntenéd le. Megjegyzem, a csokis pizzanak nevezett süteménnyel sincs gondom, nem arra gondoltam, hanem ha rendes, szósszal is bíró pizzára raknának csokiszószt/ketchupot.

2020. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

1. Be kellene látni, nem mindenki alkalmas gyereknevelésre.

2. Nem mindenki alkalmas hosszan tartó párkapcsolatra sem.

3. Sosem élnék tanyán/falun.

4. Sosem értettem, hogy a disznóölésre miért annyira kíváncsiak még mostanság is (mert sokak szerint igazi magyar specialitás, de nem baj az, hogy más országokban is van ilyen).

5. Valahogy nem kedvelem a suttyó-prosztó viselkedést (reggeli közlekedésben Kis Grófo és társai hangos bömböltetése).

6. A magyar társadalom jó része nem igazán érett meg nagyobb változtatásokra (mindent várunk állambácsitól)

2020. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

"Valahogy nem kedvelem a suttyó-prosztó viselkedést (reggeli közlekedésben Kis Grófo és társai hangos bömböltetése)."


Ez népszerűtlen vélemény? Miért, szerinted a többség kedveli a cigányokat?

2020. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok most magammal, mert a pontozások alapján sikerült valóban népszerű véleményt írni. Sokan simán leírtak olyan közhelyeket, amelyeket az emberek 90%-a vall.
2020. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

36-os, attól függ hol vallják annyian. Én a gyakoris kérdésekből merítettem. Például az apának nem tisztsége a gyerekről gondoskodni, ha azért nem húzott gumit mert a nő azt hazudta, hogy fogamzásgátlót szed. Egész jó százalékon állok, pedig egy olyan kérdéből merítettem ahol rengetegen a nő pártján álltak, és az olyan vélemény mint az enyém le lett százalékolva, mert hogy csak akkor is a "vére" a gyerek.

Ja és egyet kihagytam. Utálom a cigányokat. Mindet. A kisgyermekek és az értelmiségiek kivételével (akik ki törtek) egyikért sem ejtenék könnyeket ha történne velük valami. Főleg azután hogy rengeteget ismerek személyesen is, az interneten található videók után pedig végképp nem (pl kutyát kínoznak).

2020. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

#24 Nagyon adlak, meg a legtöbb választ is, jó volt ezeket olvasni!


–Ananász és pizza jó páros

–Legyen halálbüntetés és kasztrálás

–Szigorítsák a gyerekvállalás feltételeit és ne legyen ennyi támogatás, mert ezzel csak azt érjük el, hogy a legundorítóbb emberek tolják ki a gyerekeket a lovéért, de a normális emberek meg 1-et sem vállalnak, mert van, hogy diplomával is minimálbérért dolgozik

–A szex természetes dolog, de nem tartozik másokra, ahogy a gyerekedre sem, főleg abban a korban, amikor még csak tudnia sem kéne mi az, szóval nem kéne a füle hallatára üzekedni (többek között ezért is szigorítanám a gyerekvállalási feltételeket, ha valaki olyan körülmények között él, hogy ennyire nem tudja megoldani a magánéletét abból semmi jó nem lesz)

–A szoptatás is természetes dolog, de nem kéne egy egész utasközösségnek látnia a pl a vonaton, amikor leghosszabb esetben is megoldhatnád a dolgot egy kendővel

–Nőként mondom, hogy a mai feminizmussal nem értek egyet

–Ugyanakkor tovább kéne lépni azon, hogy ki milyen ruhadarabokat hord és nem ez alapján megítélni

–Nincs rendben, hogy bárki következmények nélküli írogat gyűlölködő kommenteket a neten

–A YouTube-on a családbarát tartalomra vonatkozó dolog nagyon rosszul működik

–Sok az olyan ember, aki a korára hivatkozva vár el tiszteletet (közben meg egy senki)

–Az, hogy valaki gazdag családba született még nem biztos, hogy elkényeztetett vagy életképtelen, ahogy, ha valaki szegényebb sorsú, simán lehet, hogy rossz nevelést kapott és lehet belőle egy semmirekellő

–Nem gáz, ha valakit 18 éves kora után is támogatnak (nem az élősködésre gondolok)

–Korlátozni kéne, hogy kiből lehet közszereplő és a tévémusorokat (mint pl valóvilág)

–Mindenki egye azt, amit akar, ha valaki vegán legyen az, ha húsevő, akkor az, csak hagyják békén a másikat

–Attól, hogy valaki nem diplomás még nem biztos, hogy buta

–Attól, hogy valaki nem fizikai munkában szakad meg napi 12 órában, még nem biztos, hogy nem tudja "mi a munka"

–Néha eltúlozzák a fiatalok szidalmazását, van, hogy nem is velük van baja az illetőnek, csak rossz neki, hogy ő már nem fiatal

–A tanárok többsége alkalmatlan tanárnak

–A tanárok sokszor szemet hunynak olyan dolgok felett is, amikből rendőrségi ügy lehetne (tapasztalat)

–A plasztikai műtétben nincs semmi rossz, mindenki eldönti, hogy mit tesz a testével

–Az, hogy valaki érdeklődik az okkultizmus, ezoterikus, megmagyarázhatatlan dolgok iránt, még nem azt jelenti, hogy hisz is benne és azt pláne nem, hogy buta

–Az, hogy valakinek van szókincse, tud fogalmazni még nem azt jelenti, hogy ért ahhoz, amiről beszél, ahogy az sem, hogy intelligens is

–Azt vettem észre, hogy amikor egy ember intelligensnek akar látszani és azt akarja láttatni, hogy ő feljebb való, akkor elkezd szakszavakat használni

–Ha valaki megcsal, ne a harmadik felet okold, hanem a párod

–Undorító egy két lány és a viselkedésük egy kapcsolatban:

1. Az, hogy megnézegeted a pasid telefonját nem cuki

2. Az, hogy vannak lányok, akiket, kedvel, beszélget velük, baráti kapcsolatot ápol velük, még nem azt jelenti, hogy ágynak is dönti őket

3. Ha ne adj isten, megölelné vagy belike-olná a lány képet, az sem azt jelenti, hogy le akar vele feküdni

–Túl sok az önsajnáltatás

–Az embereket meglehet venni egy értelmes zenével vagy monológgal és elnéznek az embernek bármit

–Az ember szexualitása teljesen rendben van, ha azzal nem árt másoknak. Ha egy nap 5 pasival/csajjal fekszel és nem úgy, hogy átvered/megcsalod őket, akkor teljesen rendben van a dolog "your body, your choise"

–A szex ismét természetes dolog, de nem érdekel mi a helyzet a p*nciddal, főleg, ha nem vagyunk olyan viszonyban, úgyhogy a barinőddel légyszi négyszemközt beszéld meg a dolgot és ne idegenek előtt, akik nem kíváncsiak rá, hogy egy random 40-es anyukának mit kíván a csúnyája

–A leki problémákat komolyabban kéne venni

–A színházak és múzeumok csodálatos helyek, ellenben a mozi unalmas(de aki szereti, annak egészségére)

–A minőség fontosabb mint a mennyiség

–A cigi, fű, alkohol, bulik, ha azért csinálod őket, hogy menőnek érezd magad vagy, hogy az emberek elhiggyék, hogy van életed nem menő! (mondjuk amúgy sem) de, ha valaki azért csinálja, mert szereti, áldásom, de menő nem leszel tőle!

–A cigi rossz!

–Piton Professzor túlértékelt(huhh ezért mit kapok)

–Nem baj, ha adsz egy taslit a gyereknek AMENNYIBEN nyomós okod van rá, és előtte MINDENT is megtettél annak érdekében, hogy ne kelljen ehhez folyamodnod és, ha tudod, hogy ez nem olyasmi, ami ront a helyzeten

–KAMU, hogy régen minden szebb volt, a mai világnak is megvannak a maga előnyei

–Egy alapvető tiszteletet mindenkinek meg kell adni, ha nem ismered, kortól, nemtől és származástól függetlenül (aztán úgy is kiderül, hogy megérdemli-e, de, ha még nem ismered, akkor add meg)

–A Gucci ízléstelen (bocsi)

–A Disney mesék nincsenek jó hatással a gyerekekre ellenben a Dreamworks nagyon is jó!

–A barátság extrákkal kapcsolat a legjobb (szubjektív mondjuk)

–A szexről csak kevés ember tud komolyan beszélni, ha nem poénkodásról van szó egyből menekülnek, VAGY nem képesek leállni a közönséges poénokkal és komolyan beszélni

–közönséges ≠ csinos, szexi


–a lakótársam biztosan ufó 😂

2020. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Én ott az egyiknél értelmes helyett érzelmest akartam írni

És kimaradt az, hogy

–Ha egy gyerek a viselkedésével ellehetetleníti, hogy a tanár tegye a dolgát azaz tanítson, csapják ki pár figyelmeztetés után!

2020. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Legszívesebben kiítanám a cigányokat egytől egyig.

Igen, azt a pár kivételt is. Hiszen hiába van pár szál virág a kertedben, ha a 90 százaléka gaz, átmész rajta fűnyíróval.

2020. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!