Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell kezelni a helyzete...

Hogyan kell kezelni a helyzetet, ha elmegy a hangod, nem tudsz kommunikálni?

Figyelt kérdés

Egy órája görcsöl az állkapcsom. Nyelni sem bírok rendesen(nálam ez normális, ezt a problémát tudom kezelni), amit nem, hogy vannak helyzetek, amikor meg kéne szólalni, de nem tudsz.

Ma próbáltam köszönni, és jelezni, hogy nincs hangom, de a pënztáros rám sem pillantott, persze egyből elkönyvelt bunkónak, mert nem köszöntem, nem válaszoltam a SS kártyára, csak nemet intettem, és kb csapkodva húzta le a cikkeket. Annyira bántó, vagy csak én veszem a lelkemre.

Gondolkodtam nyomtatott kártyákon, de ha felnézni sincs ideje, akkor majd olvasni lesz-e...


2020. febr. 19. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért járok önkiszolgáló kasszákhoz.
2020. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Papírra felírod: "nem tudok beszélni" - ha gondolod: odaírhatod az okot is. Ezt felmutatod az illetőnek. Esetleg oda lehet írni hogy okostelefonba beírod mondanivalódat és felmutatod neki.
2020. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez van.. Velem a helyettes doki volt tiszta bunkó.. Rám se nézett, csak lecseszett, hogy miért nem mondom már meg, mi a bajom? Az asszisztensnő vette észre, és ő magyarázta el neki :D


Jobbulást és kitartás!

2020. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt jó élményem, kalauznak mutattam az előző jegyem adtam a pénzt, kérdés nélkül jobbulast kívánt.
2020. febr. 19. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Tátogok. Eddig mindenki vette a lapot.
2020. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!