Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti gondoltatok már olyanra...

Ti gondoltatok már olyanra hogy este, sötétedés után fogjátok magatokat, és kimenjetek egyedül egy erdőbe sétálni, barangolni?

Figyelt kérdés

Tudom tök pszichon hangzik, de késztetést érzek rá hogy kimenjek ide a falun túli erdőbe, puszta kalandvágyból. 😀 Ti nem éreztetek már ilyet? Bolondnak érzem magam. 😕

21/F



2020. febr. 21. 18:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%

Volt már olyan, hogy nyáron nem tudtam aludni, így fogtam magam, és hajnalban kimentem egyet sétálni a környéken. Ugyan erdőbe nem tudtam menni, mert az egy kicsit arrébb van, de a szántóföldek mellett szép nagyot sétáltam.


Szép nyugodt volt, és hűvösebb is, mint a forró hálószoba. :) A leginkább azon döbbentem meg, milyen "sokan" voltak ébren a környéken úgy fél öt tájban. Valaki elindult autóval az utcánkban, az egyik szomszéd pedig kint ücsörgött a verandán.

2020. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
57%
Tuti összefosnám magam félelmemben, szóval nem.
2020. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
Rengetegszer csináltam ilyet. Nálam már megszokott...
2020. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%
Én szívesen mennék csak felénk már többször is járt medve, ezért inkább nappal megyek így legalább nappal észre tudom venni és ha kell szép el surranok.
2020. febr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
Max társasággal mernék menni, egyedül egyébként se tehetem :-)
2020. febr. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!