Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam?

Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok volt eddig 3 munkahelyem. Jelenleg sok túlórával 300-380 at keresek nettóban.Nincsenek barátaim. Van egy garzonom egy kocsim.Szeretek edzeni de soha nincs rá időm.Csajozás soha nem ment szótlan félénk vagyok. Prostizni voltam többször is és élveztem.
2020. febr. 23. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb dolog teljesen normális. Úgy is mondhatnám, hogy szebb hely lenne a világ, ha a legtöbb ember itt tartana ennyi idős korára.


Viszont a társas kapcsolataid rettenetesen csökevényesek és lehet, hogy az erre vonatkozó készségeid is... Ezen érdemes lenne fejleszteni, mert ha senki sem vesz körül, az hosszú távon kihathat az általános közérzetedre és az idő múlásával egyre nehezebb lesz kimászni ebből.

2020. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor már kiírtál erről egy kérdést. Szóval azt gondolom rólad, hogy feledékeny vagy.
2020. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Hát én leírom kerek perec

Szerintem szánalmas ez a prostizgatás

Akinek ennyi az igénye az az én szememben elég primitív

2020. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
semmit
2020. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én is szinte teljesen ilyen vagyok. Csak én mindig beleszakadtam valami halálraítélt kapcsolatba, ami több gondot okoz, mintha alkalmanként prostihoz mennék.
2020. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Lehet nyugodtan lepontozni,de akinek annyi igénye sincs hogy a partnere legalább kívánja őt és ne csak "kényszerből" a pénzért feküdjön le vele az érzelmileg elég fejletlen ember

3# voltam

2020. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Felszínes vagy. Egy ember minősége nem a kocsijában vagy a prostizásban van. De kinek mi az érték, ugye.
2020. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit kéne?
2020. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom mit hőbörög itt a hármas szíved joga prostihoz menni az aztán tényleg nem kérdez semmit es nem ad kétértelmű válaszokat, nem igényel annyi időt és pénzt mint egy barátnő.

Ami a kérdést illeti egy átlagos 21ik századi ember vagy aki ebben a világban nehezen épít személyes kapcsolatokat. Nincs is erre időd de azért mégis jó lenne ha lennének legalább barátaid. Jól keresel élvezd tovább az életet.

2020. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A prostizas is normalis, es orulok, hogy elvezed is. Viszont ha szemelyesen nehez, tarskeresore regisztralj. De az anyagiakat felejtsd el beszedtemakent.

N

2021. jún. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!