Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha igazán csak 27 évesen lesz...

Ha igazán csak 27 évesen lesz életem, az már nagyon késő?

Figyelt kérdés
Jelenleg dolgozom egyetem mellett, de bevállaltam még egy szakot pályaváltás miatt (abban dolgozom jelenleg is, csak feljebb jutni papír nélkül nem lehet úgy). 27 évesen fogom befejezni, akkor tudok csak igazán a munkára figyelni. Úgy érzem, mindennel el lesek késve és ott leszek egy öregedő banyaként, aki 4 évet elvesztegetett az életéből mialatt a többiek már megszedték magukat és a helyükön vannak. És akkor onnantól még saját otthon, meg kényelmes munka... :(
2020. febr. 23. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ne aggódj ilyeneken, csináld a dolgod és jó lesz
2020. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem késő.
2020. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Van még jó 40 éved. Ez kB 2x annyi, amennyit eddig józanul töltöttél.

Rengeteg hasznos dolgot bírsz még csinálni - csak hogy Szabó Rozáliáról is megemlékezzek.

2020. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Rokon villanyszerelő hazajött 31 évesen kintről, és itthon már építkezett is több mint 25M+ forintból.

Itt inkább az a kérdés, hogy a szakmádból befolyó jövedelemből tudsz-e majd saját ingatlant venni, vagy marad a bérlés, és középkorúként majd örökölsz.

Én pl 27 évesen sem költöztem el otthonról mert nincs értelme ilyen gazdasági helyzetben ami ebben az országban folyik...


A kor idehaza szinte érvénytelen mert nem igazán lehet mit elérni ennyi idősen, ilyen kormánnyal, és mentalitással amilyen a polgárokra érvényes.

Külföldön a hozzánk hasonló korúak előtt több lehetőség van, és nem kell szarrá tanulnia magát mindenkinek.

2020. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Előtted lesz még az egész élet!
2020. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Miert gondolod hogy akkor lesz igazi eleted? Az elet most folyik es nem az szamit milyen idos vagy, mennyit keresel, vagy eppen tanulsz dolgozol vagy barmi...
2020. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

HÁt az élet már most is tart, ezt azért tarsd fejben, sokan hiszika zt hogy az életem elkezdődik, majd ha...majd ha... majd ha.... (befejeztem a sulit, lesz melóm a szakmámbna, előléptetnek, megházasodom, elköltözöm)


Az élet mos tis tart, az odavezető út is hozzát artozik, szóval ne gondold, hogy most épp az életre készülődsz...épp élsz

2020. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom miért írjátok hogy az élet nem pénz meg életkor függő. Szerintem meg pont hogy nagyon nem mindegy mikor, és mennyiért kezdesz el dolgozni, itthon 27%-os áfa mellett a belét kidolgozza az ember, és örül ha a számlák után a kaján felül még marad annyi hogy legyen tartaléka, amiből persze 2-3 éves autót nem fog tudni megvenni, ahogy egy 25milliós felújítandó házat sem.
2020. febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem az, sok sikert és kitartás.
2020. febr. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Hát őszintén?! Kicsit...


De nekem 30-31 évesen és eddigi életemben minden, de minden a tanulásról szólt. (Meg a munkáról IS 23 éves korom óta.)


#6 #7


Amiben én jelenleg vagyok, az minden, csak nem életnek nevezhető. És valószínűleg a kérdező helyzete hasonló.

2020. febr. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!