Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha igazán csak 27 évesen lesz...

Ha igazán csak 27 évesen lesz életem, az már nagyon késő?

Figyelt kérdés
Jelenleg dolgozom egyetem mellett, de bevállaltam még egy szakot pályaváltás miatt (abban dolgozom jelenleg is, csak feljebb jutni papír nélkül nem lehet úgy). 27 évesen fogom befejezni, akkor tudok csak igazán a munkára figyelni. Úgy érzem, mindennel el lesek késve és ott leszek egy öregedő banyaként, aki 4 évet elvesztegetett az életéből mialatt a többiek már megszedték magukat és a helyükön vannak. És akkor onnantól még saját otthon, meg kényelmes munka... :(
2020. febr. 23. 22:21
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:
30%

Dehogyis. Anno az emberek éltek 40-50 évig, akkor esetleg. Jó eséllyel te már 90-100 évig fogsz élni, szóval egyáltalán nem.

Én is 26 évesen fejeztem be a második diplomámat és kezdtem rendesen és rendszeresen hosszú távon dolgozni és enyém a világ :D

Nem kell izgulni, fiatal vagy.

2020. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is most diplomáztam 27 évesen. Szerintem jó így,mert tényleb olyat fogok csinálni, ami érdekel.
2020. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Legalábbis 4 évig érdekelni fog :)

Aztán majd mesélj utána.

2020. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!