Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik azok a kérdések/mondatok,...

Mik azok a kérdések/mondatok, amik idegesítenek titeket?

Figyelt kérdés
Kérdések, amiket feltesznek vagy mondatok, amiket megkaptok és nagyon nem szeretitek/nem értitek miért.

2020. febr. 23. 23:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

"Neked milyen fehér a bőröd, nem szoktál kimenni sose a napra/nem szoktál szolizni?"


Már annyira unom, kislánykorom óta bsztatnak, hogy sápadt vagyok meg fehér.

Ma már csak annyit szoktam válaszolni, hogy "legalább biztosak lehetünk benne, hogy cigány az nem vagyok"

2020. febr. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
46%

Bnöktöl: hogy hivjàk a baràtod hol dolgozik hol lakik? Masnap màr fel is veszik ismerösnek facen. Szemelyesen meg egotuningnak hasznàljàk.


Nagyszülök/szülök: egy mondatban megbeszelhetö dolgok helyett fel oraig magyaraznak tovabb a lenyegtelen infokrol. Pl mikor megyek at. Egyeztetünk. Aztan fel ora rinya arrol hogy mit hogyan fözött, mikor nem ért el telon, mikor volt piacon fodrasznal, hogy van a dereka. Szülök is hasonlo csak más a temakör. En meg ott toporgok hogy mikor mehetek mar a dolgomra vagy kinyomjam e a telot mert nem tehetem le mert abbol veszekedest szitanak. De ugy hallottam vannak olyan appok amik segitsegevel hivas közben hangokat lehet betenni hogy le tudjak lepni. A hibaüzenet nem jo mert arra visszahivnak kesöbb de ilyesmiken agyalok


FELNÖTT imerösök : Nekem is ilyen nadragom van (kimondatlanul:bi bi bí nem csak neked), id.pont egyeztetesnel feszt sertödnek mikor elmondom pl x oraig dolgozom y oraig suli aztan z orakor nekem jo, vàlasz sértödve!"Nekem is sok dolgom van ugyanugy"(kimondatlan:nem csak neked, ne hidd magad kiralylanynak)es ebböl generalnak egy teljesen alaptalan sertödest negativ sz.rt, màs szimplan közli hogy szerinte hülye vagyok logisztikàzni, biztos alacsony az iq m, vagy sminkre beszologatàsok naturistàktol


Munkahelyen szobeli utasitàsokbol eredöen fentröl:"de mondtam hogy z dolgot is meg kell csinalni" hàt pont nem. Azt a helyet ott is hagytam erdekes mas munkahelyen egyszer sem(!) kapok ilyeneket hogy "màr elmondtam"az elözö fönök volt memoriazavaros beteg.

2020. febr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem eszel? Van párod? (F)
2020. febr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Miért így vezetsz?


Nincs jogod ehhez/Ez nem jogos (illetve hasonlok)


Ez a ti dolgotok. Oldjátok meg ti (szülö, amikor miatt lett vita)

2020. febr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Csalódtam benned. (Mikor nem pozitív èrtelemben mondják valakire, meg nem is érvényes arra, akire mondják, inkább arra lehetne mondani, akitől ez elhangzik.
2020. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
97%

A Neptun kitöltetlen kérdőívet én se szeretem. :D


Én is jártam már úgy többször is, de ugyanazzal a személlyel, hogy "ne hidd, hogy csak neked van sok dolgod, nekem is"....



Amúgy:


Miért nincs párod, ideje már házasodni, miért nem nézel filmeket, jééé nem nézel filmeket, miért azt sportolsz, miért annyiszor, miért úgy, jéé sokszor keveset eszel, miért úgy eszel, miért nem menüt eszel, miért féladagot eszel, ne féladagot egyél, mikor kelsz? Jéé olyan korán, ne akkor kelj, miért erre jársz, járj amarra....

2020. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
85%
Hu de remelem a lepontozok is megkapjàk majd ;)
2020. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"És ebből meg lehet élni?" (nem, éjjelente gombát szedni járok az erdőbe)


"Én ilyen vagyok." (szomorú, hogy ezen nem segíthetsz még te magad sem...)


"Szóval otthon vagy. Miért nem mész el dolgozni?" (sajnos napi 6-10 óra munka mellett nemigen van időm rá)

2020. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Metionin ***** válasza:
88%

#5. Sajnos nőstény egyed vagyok, így rendszeresen turkálnak a méhemben. Bár mindegy mert ha férfi lennék is irritálna ha ezzel basztatnának, csak akkor valószínűleg kevesebbet kellene hallgatnom.


Közben még egy eszembe jutott, a Minek? Anyós meg néha anyám is ezzel fogadja ha valami olyasmit csinálok, ami nem épp a túléléshez kell. Képzeljétek hozzá a rezignált, mártírkodó hangsúlyt. Van hobbim? Minek? Sétáltam egyet az erdőben? Minek? Sportolok? Minek? Sokszor csak a hófehérkés mém jut az eszembe és úgy mondanám nekik, hogy: "Az anyád p1csájáért, azért."

2020. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%

De vékony vagy, eszel te rendesen?

Milyen kevés hajad van.

Látom fáradt vagy. (Pont nem vagyok az)

Szoktál napozni?

Ez tuti be fog válni, mert nekünk is bevált.


+Minden olyan megszólalás ami a mai fiatalokra van kiélezve. Bazi unalmas már.

2020. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!